FOTOT: Vajza, kjo modele zbulon sekretin se si rritet gjoksi në mënyrë natyrale

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Keni komplekse që të vishni bikini në plazh pasi përmasat e gjoksit tuaj janë të vogla? 

Vajza, mos u shqetësoni pasi modelja Brigette Cooper ka zbuluar ditët e fundit se kush është ushqimi që mund të rrisë gjoksin e femrave. 

Brigette thotë se zmadhimi i papritur i gjoksit të saj ka të bëjë vetëm me një superushqim: pluhurin maca.  

Bima maca rritet në Peru dhe mendohet se rrit energjinë, libidon dhe balancon hormonet. (TemA) 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *