FOTOT: Vërdallë nëpër Shqipëri…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Shqipëria për vite me radhë ka qenë një ndër vendet më misterioze në botë, gjatë kohës së komunizmit.

Kjo, për shkak se ishte komplet e izoluar nga bota.

Ndaj dhe të shohësh foto të asaj kohe, duket një gjë e rrallë.

Më poshtë po sjellim disa foto të Shqipërisë ndër vite, gjatë periudhës së komunizmit.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

3 komente në “FOTOT: Vërdallë nëpër Shqipëri…”

  1. moni says:

    Beni mire te botoni dhe nje album “Shqiperia 1991-1997” ose sesi e shkaterroi vendin per 6 vjet Dr. Vicidoli….

  2. Gjeto says:

    O Tema, perditeso teknologjine e faqes, me leviz nga foto ne foto duhet ringarku gjithe faqja.

  3. Tiku says:

    Dmth busti i Skenderbeut ne vitet 60 nuk paska egzistuar. Duket qe heroi kombetare i shqipetareve paska qene Stalini. Dmth paskan te drejte disa historiane kur thone qe Skenderbeu nuk ka pas qene njohur nga shqiptaret. Ai eshte u be i njohur vitet fundit. Pas viteve 50.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *