Melissa Satta: Ronaldo kush? Mua më hyn në sy vetëm Boateng

Për dashurinë, ajo përshkoi gjysmën e Europës: Gjermania, pastaj Spanja, dhe Milano, përpara se të kthehet përsëri në Bundesliga. Për dashurinë, Melissa Satta është gjithashtu gati të tradhtojë Milanin e saj. Por, së pari, ka një sfidë ndaj Juventusit dhe Cristiano Ronaldos. Kjo vjen nga Kevin-Prince Boateng, burri i saj futbollist, i cili ëndërron rolin e një aktori të ardhshëm në Hollywood, sikurse ka zbuluar për “Bild”.

Nëntëdhjetë minuta, që do të luhen në fushën e blertë, Juventus-Sassuolo, por edhe në tribuna, ku të gjithë sytë do të jenë nga Georgina Rodriguez dhe për herë të parë nga e jashtëzakonshmja Melissa Satta. E para është bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, ndërsa e dyta partnerja e Kevin-Prince Boateng.

“Gjithmonë shkoja në Sant’Elia, kur jetoja në Cagliari. Isha 15 vjeçe, kam luajtur futboll në “Quartu Sant’Elena” dhe stadiumi ishte një pasion”, – thotë Melissa Satta në një intervistë të shkurtër për mediat italiane, para kësaj ndeshjeje.

A ju pëlqen Cristiano Ronaldo?

Ronaldo kush? Mua më hyn në sy vetëm burri im… (qesh).

Po si lojtar?

Kevin gjithmonë thotë se është lojtari më i fortë në botë. Nëse ai thotë kështu, unë e besoj…

Të dielën pasdite, Kevin-Prince Boateng shkon në Torino?

Këtë sezon po e ndjek kryesisht në transferta. Shkova në Cagliari dhe luajti mirë. Të dielën do të provoj përsëri. Kur shkoj në stadiumin, e di se i sjell fat të mirë…

Çfarë dëshironi për të dielën?

Thjesht që Kevin mund të shënojë sërish dhe ndoshta… të fitojnë.

A do ta rezervonit fanellën e CR7 për djalin tauj, Maddox?

Kevin e pyeti për këtë: a do ta donit fanellën e Ronaldos? Dhe ai u përgjigj: Babi, unë dua fanellën e Sassuolo…

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Melissa Satta: Ronaldo kush? Mua më hyn në sy vetëm Boateng”

  1. Tony says:

    Melissa kush??
    Kazan

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *