RENEA dhe FNSH rrethojnë fshatin e të “fortëve” Nikël

Forcat RENEA, FNSH dhe policia kanë rrethuar fshatin Nikël të Krujës, në një aksion që ka nisur në orën 05:00 të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se operacioni drejtohet nga drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe ka si qëllim kapjen e personave në kërkim.

Nikla konsiderohet si një nga zonat më problematike në vend.

Ka raportime se aty ndodhen edhe disa vrasës profesionistë.

Për momentin nuk ka shuëm detaje nga operacioni, pasi ai është në vazhdim.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “RENEA dhe FNSH rrethojnë fshatin e të “fortëve” Nikël”

  1. Loran shehu says:

    Te gjejn no nje qytet se lan nam policet fshatrave 😂😂😂😂

  2. Klea says:

    Ha ha ha ha policia qe duam. Po pae keshtu punojet o xhafe???! Po kto jane metoda te luftes se dye boterore mor burre. Nuk goditet krimi me fushata por me info

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *