VIDEO +18: Burri vret gruan, dhe i dërgon kokën e prerë në polici: E doja shumë

Ky është momenti i tmerrshëm kur një burrë shkon në një stacion policie duke e mbajtur kokën e gruas së tij në një qese plastike të zezë. 

Sipas mediave të huaja, burri i identifikuar vetëm si Satish, hyri në stacionin e policisë në Ajjampura, në jug të Indisë, duke thënë se kishte vrarë bashkëshorten e tij, Roopa. 

Ndërkaq, siç bëhet e ditur më tej, ka qenë një oficer i policisë i cili me një smartphone e kapi momentin kur burri e vuri qesen e tij në dysheme, nxori kokën e gruas dhe e mbajti atë me një dorë. 

Dhe pastaj 35-vjeçari deklaron: “Kjo është gruaja ime, zotërinj, i dhashë të gjithë dashurinë që munda”. 

Një polic pastaj dëgjohet duke bërtitur: “Vendoseni brenda!” 

Satish vendos kokën përsëri në qese përpara se t’u thotë policëve se gruaja e tij po e mashtronte dhe ai e kishte humbur durimin. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *