VIDEO/ Çfarë ndodhi në familjen me 5 fëmijë pas ankesës te Rama: Me dritëzën e sapondezur të shpresës …

Familja e Niko Ahmetit ne Vajze te Vlores me ne fund mund te shohin njeri-tjetrin edhe naten.

Pak kohe pas ankeses dhe vizites se Kryeministrit Rama, ne familjen me 5 femije qe jetonin ne skamje, mes mjerimit dhe kushteve ekstreme te jeteses, tashme eshte lidhur energjia elektrike.

“MIRËMËNGJES dhe me dritëzën e sapondezur të shpresës në familjen e Niko Ahmetit, ju uroj një ditë të mbarë 🙂”-shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Çfarë ndodhi në familjen me 5 fëmijë pas ankesës te Rama: Me dritëzën e sapondezur të shpresës …”

  1. qytetari says:

    PO turp te keni o politikan ordiner ELEKTRIFIKIMI I VENDIT NGA VERMOSHI NE KONISPOL U BE QE NE VITIN 1971 ju hajdut kafsh qe e shkaterruat xhdo gje po beni elektrifikim per se duyti dhe naj servirni sikur nuk ka patur kurr me par energji elektrike ne kte vend , ka patur nga vermoshi ne konispol drita , mami infermiere , çerdhe dhe kopeshte per femij ,e çuan rrugaçet e kti vendi kte vend ne vitin zero dhe per te vjedhur dhe xhvatur me tendera ja hyn gjerave per se dyti nga e para dhe naj tregojn sikur sollen elektrifikimin per her te par ne fshatrat e voler , sa qesharak te pa fytyr ,yyyt hajdut dhe xhambazet e kti vendi keni 27 vjet vidhni shkaterroni dhe tallni ket popull injorant qe ju ndjekin nga pas si zombi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *