VIDEO/ Ceremoni martesore e pazakontë, nusja maskohet dhe bën kërcim “erotik” para dasmorëve

Një nuse në Teksas është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paharrueshme.

Stephanie Payne nisi të bënte “twerk” me pantallona shumë të shkurtra dhe me maskë në fytyrë.

Shumë persona kanë bërë komente negative për këtë kërcim të nuses, por vetë ajo thotë se nuk ka gjë të keqe.

“Pse duhet që të kërceja si gjithë të tjerat? Ku është e bukura këtu? Nuk ka pse gjithçka të bëhet sipas traditës”, tha nusja e re.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Ceremoni martesore e pazakontë, nusja maskohet dhe bën kërcim “erotik” para dasmorëve”

 1. enter"" says:

  Shpifesirat e amerikes.

  yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy…poshte llotaria ameriqene

  1. Toni says:

   Mezi pret o lummadh sa te dali nje artikull per USA se je gati te shfrysh dufin. Me siguri ke ndonje eksperience jo fort komode se nuk ka se si shpjegohet ndryshe gjithe ky inat. Sa per llotarine, ne qe kemi ardhur ketu, kemi sakrifikuar, kemi punuar (edhe duke lare pjata) ,me perpjekje vullnet dhe ambicje jemi shkolluar i qofshim fale se jemi duke ja vjelur frytet ketij vendi per mrekulli. Ky vend nuk eshte per parazitet 2000 lekesha te Bllokut (ku mendoj se ben pjese). Hajt tung, dhe prit artikullin e rradhes.

 2. morra-listi says:

  O MORRAlista shqiptare ku jeni? Hajde e jepini mend kesaj sesi duhet te sillet ne martesen e saj.

Lini një Përgjigje te morra-listi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *