VIDEO/ Grushta, shkelma, sende të forta dhe britma: Sherr masiv midis 70 të rinjve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një grindje masive në të cilin u përfshinë rreth 70 të rinj ka shokuar qytetarët në Londër. 

Në pamjet filmike do të shikoni se sit ë rinjtë  godasim me grushta, shkelma dhe mjete të forta njëri-tjetrin. 

Në video dëgjohen britma nga personat që mbetën të shokuar me atë çfarë panë. 

Disa vajza të reja që gjendeshin në mes të turmës, nuk mund të ndaleshin duke bërtitur nga frika, ndërsa kalimtarët e rastit që mundoheshin t’i ndajnë të rinjtë e pësuan rëndë. 

Sipas policisë ende nuk është arrestuar askush për këtë rrahje masive. (TemA) 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *