VIDEO: Njihuni me të riun që sfidon ligjin e gravitetit dhe “vdekjen”

Ky djalë i ri që do të shihni në videon e mëposhtme praktikon një sport ekstrem, i cili me akrobacionet e tij vazhdimisht sfidon ligjin e gravitetit dhe “vdekjen”. 

Khalid Tenni nga Rabati i Marokut, ka publikuar së fundmi një video ku shihet duke vrapuar nëpër kulmet e ndërtesa, dhe duke kërcyer nëpër shkallë pa kurrfarë pajisje që do ta mbronin në rast se rrëzohet. 

24-vjeçari edhe më herët ka publikuar video të ngjashme në të cilat shihet duke bërë akrobacione, ku vetëm një lëvizje më e vogël e gabuar mund t’i kushtojë me jetë.  (TemA) 

 

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *