VIDEO: Nxënësit kthejnë klasën në “parukeri”, i presin flokët shoqes teksa ajo qante 

Ky është momenti tronditës kur shokët dhe shoqet e klasës i presin flokët me gërshërë shoqes së tyre teksa ajo po qante. 

E gjithë ngjarja ka ndodhur pasi mësuesja është larguar nga klasa dhe nxënësit e kanë kapur vajzën dhe me dhunë, duke i prerë flokët me gërshërë. 

Madje, ata e incizuan gjithë këtë ngjarje dhe e hodhën në rrjetet sociale për të vazhduar edhe më tej për ta përqeshur vajzën. 

Prindërit e vajzës dhe prindërit e tjerë u shqetësuan kur panë këto veprime dhe u ankuan në shkollë dhe polici. 

Ngjarja ka ndodhur në një shkollë në Sante Fe, Argjentinë.  (TemA) 

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Nxënësit kthejnë klasën në “parukeri”, i presin flokët shoqes teksa ajo qante ”

  1. xx says:

    bouillding.Mos u habisni .Ka pasur edhe ne Shqiperi qe ketu e 70 vjet dhe vazhdon te kete akoma.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *