FOTOT: Kylie Jenner shfaqet super seksi me të bardha

Ajo së fundmi ka thënë se nuk i bëhet vonë që trupi i saj ka ndryshuar që kur ka sjellë në jetë vajzën e saj Stormi Webster, shtatë muaj më parë. 

Dhe Kylie Jenner ka dëshmuar se ajo është më e lumtur se kurrë me fizikun e saj, teksa ka pozuar në bikini të bardhë njëpjesësh. 

21 vjeçarja ka publikuar 2 imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet tejet seksi, duke ekspozuar format bombastike trupore. (TemA)  

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *