FOTOT: Motrat seksi “pushtojnë” botën e modës

Motra Hadid janë padyshim ndër modelet më të kërkuar në fushën e modës.  

Së fundmi Gigi dhe Bella Hadid shkëlqyen në shfaqjen jashtëzakonisht seksi Savage x Fenty për të mbyllur Javën e Modës së Nju Jorkut të mërkurën mbrëma në Bruklin. 

23-vjeçari Gigi dhe 21 vjeçarja Bella shkëlqyen dhe u shfaqën mjaft seksi në këtë event të organizuar nga Rihanna.  (TemA)  

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *