FOTOT: Ylli televiziv shfaqet e “zjarrtë” me të kuqe

Ajo fitoi famën në emisionet televizive Ex On The Beach dhe Celebrity Big Brother. 

Dhe Chloe Goodman u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, teksa u paraqit në plazh në Spanjë të martën. 

E veshur në bikini njëpjesësh të kuq, ajo dukej tejet seksi. 

25 vjeçarja dukej e zjarrtë në të kuqe, duke ekspozuar gjoksin seksi dhe trupin perfekt. (TemA)  

 

 

1 komente në “FOTOT: Ylli televiziv shfaqet e “zjarrtë” me të kuqe”

  1. karderri says:

    E paska gopin si gjoks pule

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *