Kryemadhi premton surpriza nga Durrësi: Do habiteni nga aksioni opozitar në ditë në vijim. Unë nuk kam frikë nga vetingu

Kryetarja e LSI Monika Kryermadhi deklaroi se axhenda e opozitës do të jetë shumë aktive dhe do të habisë sipas saj  jo vetën qeverinë por edhe gazetarët. 

Duke folur nga Durrësi Kryemadhi tha se opozita nuk ka frikë nga vetingu në politike dhe se po presin Ramën të thonë nëse është pro apo kundër. 

“Aksioni opozitar ka nisur tashmë dhe nuk do të ndalët më. 

Vitingu në politikë do të ndajë shapin nga sheqeri. 

Vetingu në politikë do të largojë politikanët e lidhur me krimin. 

Parlamenti është grabitur nga krimi. 

Axhenda e opozitës do të jetë shumë aktive dhe do të jetë e të habi jo vetën qeverinë por edhe ju gazetarët. 

Opozita nuk i trembet vetingut, Rama të thotë nëse është pro apo kundër kësaj nisme.”– tha Kryemadhi. (TemA) 

 

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “Kryemadhi premton surpriza nga Durrësi: Do habiteni nga aksioni opozitar në ditë në vijim. Unë nuk kam frikë nga vetingu”

 1. ham ham ham bushtra e sinanit, ja koka si qeni i stanit dhe iliri ki ki ki as e leshon dhe as e qi. says:

  pocaqi

 2. Genti35 says:

  O monika, cfaredo lloj surprizash te besh, sado te lyesh e te vishesh nuk na e ngref dot ngaqe je shume e shemtuar, buce, kurve me license.

 3. E me te lumte,presim revolucion ne gjirin e lalzit.

 4. vang says:

  Nuk varet nga Rama ne se eshte apo jo e drejte kjo pasi jane instancat se kush e ben kete gje apo doni qe te thote PS se kjo nuk eshte e drejte qe ta publikoni si fitoren tuaj,.Pse kaq nxitim,kaq frike edhe ankth?/Gati eshte rradha.

 5. per te ardhur keq says:

  Na premtuat per revolution dhe nuk po shikojme asgje ne horizont

 6. Populli says:

  Po kur nuk trembesh nga vetingu pse u bere si shtrige kur parlamenti zgjodhi nje prokurore te pavarur nga kthetrat tuaja.Shprehesh keshtu se shpreson akoma ne nje ngerc te vetingun.Koha qe vjen nuk eshte per Ju prandaj pergatitu.

 7. Lennard says:

  Surrat Suma na trembi.Do te na beje Katraure.!!!.Po pse nuk e rrasni Brenda kete Baxhelle Grabitqare???.Mazhoranca duhet te veproje me Forcen e Ligjit mbi keta Gangstere Politike.

 8. Johani says:

  E pse tkesh frike nga vetingu moj mona, kur ty te njohim si teper varfanjaje,skishe as kepuce ne kembe as breke ne prapanice,por ti ishe me fat se kishe mbi 200 kile dhe duke e shkrire dhjamin ti u bane mimjardere gje qe askush nuk mund ta beje kete,ti nga e pastrehe u bane pronare e dhjetra banesave,shtepive e vilave por edhe e dhjetra miljona eurove gje qe vetem luli e tbijt e sali berishes mund te te ofrohen per miljonat,prandaj pse tkesh frike tias luli ska frike sepse te dy kerkoni ti bani vetingun njani tjetrit,njekohesisht duke ju njohir juve ju jeni te gatshem ta gjeni fajtor edhe baben e babgjyshit te Rames se po tmos ishte ai sdo ishte gjyshi i Rames e po tmos ishte gjyshi sdo ishte baba i Rames e po tmos ishte baba i Rames pra nuk do kishim Ramen kryeminister dhe ju te dy dote banit qye donit me shqiptaret qe here i quani kafshe e here dele,prandaj mona ti ske frike nga asgje sepse je kapur nga krimi dhe kriminelet e PD-s.

 9. Vaslilesheli says:

  Kapeniiiiiii hajdutinnnnnñn.
  Gjithmone keshtu bertet hajduti.
  Gjithmone njesoj pellet kjo …
  Ajo qe deri tesh i mban me shprese…zot beje enderr…nje dite do te behet e vértete.
  Do ta kapin nje dite hajdutin.
  Atehere do ta shohim kane apo s’kane frike

 10. Babale says:

  Pirdh moj baxhella Monik,se do vije dita qe do pjerdhesh nga te ftohtit mire atje ne Reç.Atje eshte fundi yt bashke me kompanin e hajduteve ,Salin,Bashen;Meten,Pollon Paloqen,etj.Atje pastaj krijoni nje parti te re,”partia u ka lala xhane” Ose partia “na bashkoi Reçi”Urime monka,dhe mos harro çizmen ta veshesh se zbathur te ze barku.

 11. HAJDUTET VETING PER HAJDUTET says:

  Populli fle gjume!!!

 12. ti je e nderçme says:

  Normal qe nuk ke frik nga vetingu ,ti nuk ke vjedh gjo te gjitha qe ke i ke ber me djersen e bythes ,ti je e nderçme mos e rruj ,populli esht hajdut populli vjedh populli duhet te ket frik nga vetingu , çne ti ti me liken keni punuar me nderçmeri qe kur ishe kryetare freshi qe te akuzoj kot fatos nano qe trasportoje drog me autobuzin e freshit dhe deri ke floriri qe akuzonin liken kur floririn ne fakt e kishte vjedhur ai katundari me gomar.

 13. Eri says:

  Ngele gam-gam-gam oj dhjeramane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *