VIDEO e tmerrshme: Makina shtyp vogëlushin para syve të nënës së tij

Ky është momenti i tmerrshëm kur një makinë shtyp një djalë të vogël para syve të nënës së tij. 

Por fatmirësisht atë e shpëtoi mrekullisht çanta që e kishte të vendosur në shpinë. 

Në momentin që e goditi veturë dhe kaloi mbi trupin e tij, ishte çanta që ngeci në rrota dhe ia shpëtoi jetën vogëlushit.

Edhe pse në shikim të parë dukej se vogëlushi nuk kishte gjasa t’i shpëtojë vdekjes, pasi kalon vetura ai shihet duke u ngritur, duke shpëtuar me lëndime të vogla. 

Shoferi i makinës ka deklaruar në polici se nuk e kishte parë fëmijën në momentin kur e kishte goditur. 

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në qytetin kineze Yinchuan. (TemA) 

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *