FOTOT: “Bukuria gjendet e fshehur në detaje”

Sipas një thenieje të vjetër, bukuria gjendet e fshehur në detaje, të cilat kapen nga syri i një vazhguesi të kujdesshëm

Në një galeri njerzish më pamje të pazakontë, mund gjenden elementë të gjithashtu të pazakontë bukurie.

Disa prej tyre kanë sy të mrekullueshëm, të tjerë kanë ngjyrë të pazakontë lëkurëe dhe ka nga ata që kanë karakteristika më të pazakonta. Kjo do të thotë se bukuria vjen në shuma forma.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *