FOTOT: Deputetët e “varfër” të opozitës që duan të bëjnë vetingun e politikës (dhe këshillat që marrin nga Berisha)

Deputetët e opozitës janë mbledhur dje në Durrës, duke bojkotuar për të tretën javë radhazi Kuvendin.

Me makina luksoze, që kushtojnë dhjetëra mijëra euro secila, ata janë shfaqur në hotelin ku u mbajt takimi.

Para takimit, natyrisht Basha dhe Kryemadhi kanë marrë këshillat e Berishës, që siç duket dhe nga fotot, ende shihet se kryetari real në PD.(TemA)

9 komente në “FOTOT: Deputetët e “varfër” të opozitës që duan të bëjnë vetingun e politikës (dhe këshillat që marrin nga Berisha)”

 1. bruxel says:

  Keta nuk jane deputete, keta jane thjesht hajdut qe pasurohen duke vjedhur shqiptaret
  Qeveria italiane te gjitha makinat i ka Fiat.
  Kryeministri grek Tsipras , makinen qeveritare e ka Skoda
  Macron ne france me Peugeot
  Po keta plehra, keta hajdut, keta bandit qe qarkullojn vetem me Benza dhe Range nga i gjejne paret. Imagjinoni nje ligjvenes ne france te qarkulloj me makina luksoze
  Sa me shpejt duhet vetingu per politikanet , veting qe te udhehiqet nga populli, ne te kundert ketu do vazhdoj hajdutlliku

 2. Leo says:

  Ky Luli qeka bo borgjes fare, paska the iPhone karagjozi

  1. eneveri says:

   i modh Leo, po gjeja qe Luli me cudit me shum i ngjan perdite e me shume shokut Enver, flok hund surrat vetem dy gjera ndryshe iPhone ne vend te tel kabllor e debil fare. Kur Xhaxhi paska e mbjell bahcen ate nate paska punu vetem me koken Posht. me nje fjal k.r hyni e k.r doli.

 3. fredi athine says:

  cipra audi ka me ate e shoh te qarkulloje ne athine.rojet kane skoda.

 4. EKZEKUTUSI says:

  Te “Nderuar” Deputet(Kriminela)::Jame aq i “Prekur” nga “S´kamja” DHE “Varferia” Juaj, sa qe une Refugjati “Koqepalare”(Qe pres te mi laje Monika Karabuca)..te jape nje Ndihme, qe do te “Ndihmoje ” Sadopake “Fukarallekun” tuaj..KAME VENDOSUR TJU JAPE Nje Plumbe Ballit:MASKARENJE DHE TE SHITUR..lol

 5. Me cafare rroge i kane blere,me ate te deputetit?? Ne kemi politikanet me te ndyre,me hajdute,me degjenerata,me pa moral,shkurt me bythqirat ne bote.

 6. tajari says:

  Grida e dashur ,s’ka si ty.Lum ai qe te shijon.Zot i madh beje endren time realitet.

  1. M A R K O says:

   A thua e ka bler shtrenjte Grida apo e ka leshuar pa duar ….

 7. Zigur Geshtenja says:

  O Zot! Si nuk kam nje grusht te hekurt, ti bi mu ne zemer keti mali qe s’bezan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *