Idrizi “trazon ujërat” tek opozita, Dule takim urgjent me Bashën: Gati largimi

Pas afrimit tek opozita të PDIU-së së Shpëtim Idrizit duket se nuk është pritur mirë nga kreu i PPDNJ Vangjel Dule. 

Për këtë lëvizje të Idrizit, Dule është duke zhvilluar një takim me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha në selinë e PD. 

Nga burime pranë selisë blu mësohet se Dule i ka vënë kusht Bashës që të zgjedhë të qëndrojë me të ose me Idrizin pasi në opozitë sipas tij nuk ka vend për të dy. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Idrizi “trazon ujërat” tek opozita, Dule takim urgjent me Bashën: Gati largimi”

 1. @@ says:

  Kesaj rradhe o Dule koloni me duket se po te soset…..

 2. undefined says:

  Nxirreni me shqelma kete skorrje turke nga politika mjaft i ferkuat bishtin politikan b…q….ky eshte nje klloun nje cope mishi me dy sy nje bastard provokues qe eshte varesh ne Pemen e pare

 3. Ben says:

  Vari trapin,si atij qe hyn,si atij qe del.

 4. Alban Hamzai says:

  Partia e Sh.Idrizit nuk eshte parti ,por altoparlanti I lirave turke dhe lepires I atyre qe mendon se do ti japing nje kocke te madhe. Ai gjithane kete avaz ka: peshty dhe pastaj lepi peshtymen .Si mund te bashkohet tani me L.Bashen dhe PD ne nje kohe qe, kur ishte kokosh ne pularine e Rames e PS hipte maje plehut dhe shante L.Bashen e PD. Keta lloj njerezish nuk kane jo vetem cipe ne faqe,por asnje lloj formimi .,nderi,karakteri.Ju lutem botoni komentin tim!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *