Indinjohet Kosova, politika kundër transmetimit të Champions League nëpërmjet kanalit serb

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Indinjohet Kosova, politika kundër transmetimit të Champions League nëpërmjet kanalit serb”

  1. Lala says:

    AH ENVER DJALI KU JE.!!??

  2. kanuni says:

    Kujt i ankohesh mor hajvan, ti je Ministër dhe ti duhet të japësh zgjidhje…! Pika bythës, me injorantët që e kanë katandisur Kosovën në këtë derenxhe…!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *