Lulzim Basha takim lamtumire me Donald Lu: Krenar për miqësinë dhe bashkëpunimin tonë

Kryetari Lulzim Basha ka zhvilluar takimin e lamtumirës me ambasadorin amerikan Donald Lu.

Ai thotë se është kranar për miqësinë dhe bashkëpunimin që ka bërë.

Gjitashtu, lideri i demokratëve i uroi mirseardhjen zv.ambasadores Leyla Moses-Ones.

“Takim lamtumire me ambasadorin Donald Lu dhe mirëseardhje me zv. Ambasadoren Leyla Moses-Ones. PD krenare për miqësinë dhe bashkëpunimin me SHBA, partnerin strategjik të Shqipërisë dhe kombit shqiptar”, tha Basha. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...