Lulzim Basha takim lamtumire me Donald Lu: Krenar për miqësinë dhe bashkëpunimin tonë

Kryetari Lulzim Basha ka zhvilluar takimin e lamtumirës me ambasadorin amerikan Donald Lu.

Ai thotë se është kranar për miqësinë dhe bashkëpunimin që ka bërë.

Gjitashtu, lideri i demokratëve i uroi mirseardhjen zv.ambasadores Leyla Moses-Ones.

“Takim lamtumire me ambasadorin Donald Lu dhe mirëseardhje me zv. Ambasadoren Leyla Moses-Ones. PD krenare për miqësinë dhe bashkëpunimin me SHBA, partnerin strategjik të Shqipërisë dhe kombit shqiptar”, tha Basha. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Lulzim Basha takim lamtumire me Donald Lu: Krenar për miqësinë dhe bashkëpunimin tonë”

 1. KalecDega says:

  Ylli ne ngritje me bajgen ne ikje!

  Luli:”Nuk arrite te me ndihmosh si duhet per tu ba Kryeminister”
  Lu Lu: ” E kisha menjen e prishur te dosja qe ka Adriatik Lllalla per mue”
  Luli: “Po pse Kyrgistan?”
  Lu lu : “Sepse nuk ka ndryshim shume nga Albanistan”

 2. Guximtari says:

  Basha me elekuencen servile synon te pervehtesoje historine e marredhenieve amerikano-shqiptare. Marredheniet e PD me Ameriken i ngjajne marredheneve te Amerikes me Sadam Huseinin. Ti Basha ne fund do perfundosh njelloj si Sadami, qesharak dhe i pikelluar. Sala eshte histori me vete dhe i ngjan Sllobodanit. Amerika nuk ka cti beje me se ai tashme ka vdekur(mendoj per Salen).

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *