VIDEO/ Erla Mëhilli ngushëllohet me ministren Gjonaj: Ka më keq se unë!

Ministrja Etilda Gjonaj ka bërë një lapsus në shqiptim në seancën e djeshme dhe video e saj është shpërndarë në shumë portale.

Ajo është postuar edhe nga Rela Mëhilli, e cila në një konferencë për shtyp tha disa herë “siç q**** qartë”.

Erla tani ndjehet e lehtësuar, sipas sipas saj, ka më keq edhe se ajo.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Erla Mëhilli ngushëllohet me ministren Gjonaj: Ka më keq se unë!”

  1. pranvera says:

    O mjero bashke me mjeranet qe shkruajne per ty. Po mire me mjerane krahasohet erla zedhenese pd dhe qenka njesoj me ministren ne salle te parlamentit ?! Paskeni probleme serioze me trurin

  2. babale says:

    gjuha shkon ku dhemb dhembi, gjuha shkon ku krruhet vendi !

  3. gomari says:

    Erla e akoma burre ate shokun tim…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *