VIDEO/ Momenti i frikshëm: Masivi shkëmbor bie në plazh, turistët ikin me vrap

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një ngjarje që ka alarmuar turistët ka ndodhur në plazhin Navagio në Greqi. 

Një pjesë shkëmbi është shkëputur nga masive shkëmbor duke rënë mbi vendin ku ndodheshin qindra turistë. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si turistët largohen me vrap nga vendi i ngjarjes dhe se si shkëmbi i rrëzuar krijon një dallgë. 

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar ekipet e shpëtimit për të parë nëse ka ndonjë të lënduar ose të vdekur nën rrënoja. (TemA) 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *