VIDEO qesharake: Burrit i ngec koka tek tubi i shkarkimit të motorit

Ky është momenti i çuditshëm kur një njeriu i kishte ngecur koka nën tubin e shkarkimit të motorit. 

Fshatarët e gjetën burrin në gjumë me kokën e tij të ngecur midis rrotës së pasme të motorit dhe tubit të shkarkimit. 

Ai u zgjua nga thirrjet e fshatarëve që u mblodhën rreth tij për ta ndihmuar që të çlironte qafen. 

Pamjet u kapën në maj të këtij viti në provincën Lai Chau, në Vietnam. (TemA) 

 

 

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *