VIDEO qesharake: Burrit i ngec koka tek tubi i shkarkimit të motorit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti i çuditshëm kur një njeriu i kishte ngecur koka nën tubin e shkarkimit të motorit. 

Fshatarët e gjetën burrin në gjumë me kokën e tij të ngecur midis rrotës së pasme të motorit dhe tubit të shkarkimit. 

Ai u zgjua nga thirrjet e fshatarëve që u mblodhën rreth tij për ta ndihmuar që të çlironte qafen. 

Pamjet u kapën në maj të këtij viti në provincën Lai Chau, në Vietnam. (TemA) 

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *