VIDEO shokuese: Makina përplas dhe merr zvarrë adoleshenten

Ky është momenti shokues kur një makinë tip Volkswagen shtyp një vajzë të re në kryqëzim. 

Në pamjet filmike do të shikoni se makina ngjyrë gri edhe pse e përplas këmbësoren vazhdon që të eci dhe e merr përpara të renë. 

Fatmirësisht vajza nuk pësoi lëndimi, dhe u ngrit më pas në këmbë menjëherë pas aksidentit. (TemA) 

 

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *