VIDEO tronditëse: Makina i kalon sipër kokës, motoçiklisti shpëton mrekullisht

Ky është momenti tronditës makina i shtyp kokën një motoçiklisti, pasi ai rrëzohet papritmas tek gomat e para të automjetit. 

Fatmirësisht motoçiklisti shpëtoi pasi kishte të vendosur në kokë helmetën. 

Ngjarja tronditëse ndodhi në Manila, Filipine, në janar të këtij viti dhe është publikuar vetëm tani. (TemA) 

 

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *