FOTOT qesharake: Prindër të “papërgjegjshëm” dhe aventurierë

Për tu kujdesur për fëmijët nuk ka një manual udhëzimi, por kurrsesi nuk duhet që të jetë si këto prindër që ju do të shikoni më poshtë. 

Në galerinë virtuale ju do të shikoni fotografi ku shfaqen fëmijët në situata aspak të këndshme pasi prindërit e tyre i kanë “harruar” ata duke u marrë me telefonat apo me lojra të tjera. 

Aty do të shikoni një foshnje të mbërthyer nga një gjarpër gjigant teksa ai kafshon lëkurën e tij, ndërsa një tjetër tregon një prind që e lë  fëmijën e vet në tokë pasi po merrej me telefonin. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *