VIDEO: Sherr masiv mes dy bandave, të rinjtë godasin njëri-tjetrin me shkopinj bejsbolli dhe thika

7 persona të plagosur dhe një gjendje kritike për jetën, është bilanci i një sherri të ndodhur midis dy bandave rivale. 

Në pamjet filmike do të shikoni se sit ë rinjtë të moshën 18 deri 20 vjeç godasim me shkopinj bejsbolli dhe thika njëri tjetrin. 

Ngjarja e rëndë ndodhi  në një rrugë në veri-perëndim të Luton, Angli. (TemA) 

 

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO: Sherr masiv mes dy bandave, të rinjtë godasin njëri-tjetrin me shkopinj bejsbolli dhe thika”

 1. Poli says:

  Jane banda pakistanezesh, nje zone ku ka rreth 30 xhamia :’the religion of peace’ godet akoma

  1. Myqeremm Majid says:

   Byrazeret Sunite te undefined

 2. Ish lexuesi says:

  Po pse o gazetare duhet me patjeter te na servirni lajme dhune?! E hapim kete faqe te informohemi, se me demek informacioni eshte fuqi, e pse jo te clodhemi. C’po na duhet se cbehehet ne Angli? Po pse nuk e specifikoni qe ne titull vendngjarjen? Apo e kemi hak nje “pushim zemre”. Nese nuk e dini o gazetare te paafte, sot eshte dita e pare e shkolles. Ka nje milion lajme te tjera boll interesante. Po mundohemi me mish e me shpirt qe te kontribuojme pozitivisht per kete vend. Na e lehtesoni punen duke na dhuruar ca momente qetesie, o te babezitur per lajme makabre.

 3. K A Z A N I S O C I A L I S T says:

  Mutliman festa

Lini një Përgjigje te Myqeremm Majid Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *