VIDEO e frikshme: Demi shkatërron barrierat mbrojtëse dhe godet rëndë 2 gra

Ky është momenti kur një dem shkatërron barrierat mbrojtëse dhe godet dy gra duke i lë në gjendje të rëndë.  

Në video shihet se si demi thyen barrierat e drurit që janë të vendosura dhe godet disa  njerëz që janë aty pranë. 

Më pas demi I tërbuar vritet nga policia. 

Ngjarja ndodhi gjatë festivalit tradicional në Spanjë, pjesë e një javë të festimeve vjetore. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *