FOTOT: Këngëtarja e famshme elektrizon skenën, shfaqet super seksi në të bardha

Këngëtarja e famshme Ciara performoi të martën në American Music Awards. 

Ajo elektrizoi skenën e veshur në të bardha, duke treguar format seksi trupore, derisa interpretoi këngën Level Up and Dose. 

32 vjeçarja tregoi këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes. (TemA)

2 komente në “FOTOT: Këngëtarja e famshme elektrizon skenën, shfaqet super seksi në të bardha”

  1. babo says:

    Një gjë nuk kuptoj… Pse kjo ka veshur dy palë brekë…???!!! Di gjë ti Mero…?!

  2. Edlira says:

    Ka veshur dy pale,sepse njera kthehet automatikisht ne parashute…tjetra eshte ne rast se nuk hapet parashuta e pare!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *