FOTOT: Policia futet brenda “shpellës” ku 48 vjeçari kryente marrëdhënie me turistet

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Policia ka bastisur shpellën në të cilën një tailandez, pretendon se ka fjetur me dhjetëra turiste të bukura.  

Chatupoom Losir i njohur ndryshe si “shpellari” po monitorohet tani nga autoritetet tailandeze pas ankesave nga vendasit që e akuzojnë për sjellje jashtë normave të shoqërisë. 

48-vjeçari erdhi në qendër të vëmendjes nga mediat e huaja pas joshjes së një gruaje ruse, dhe postimit të një fotoje me një grua nudo. 

Javën e kaluar polici ndërhyrë në “shtëpinë” e tij primitive për të parë nëse gjente ndonjë gjë ilegale apo e dyshimtë. 

Vendasit thonë se ai është shumë i rrezikshëm për femrat që vizitojnë atë. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

4 komente në “FOTOT: Policia futet brenda “shpellës” ku 48 vjeçari kryente marrëdhënie me turistet”

  1. Lani says:

    Neqoftese ska bere krim ti han K. Buçat..bravo i qofte i ka keput buçat e europes

    1. Piku says:

      O lani, po cke mo lani! Nje femer qe Ben seks per qef seshte buce. Ceke vari k…at lani.

  2. . says:

    qeka Atraktion Turistike
    shpellari Tai

  3. shoku says:

    po shpellari yne pse nuk behet Atraksion Turisitk?
    Me falni, shpellaret, se kemi shume.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *