Tahiri publikon foton e rrallë: Ekzakt e njëjta gjurmë, origjinal

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka postuar dy foto në rrjetin social ‘Facebook’ ku shfaqet ai para 30 vitesh dhe djali i tij i vetëm Drini.

“Une para 30 vitesh, DT sot… ekzakt e njejta gjurme 💪💪💪#original #footsteps”, shkruan Tahiri.

Vera që po lemë pas ka qenë mjaft e ‘ngjeshur’ për Tahirin, ku krahas procesit hetimor ai është shfaqur edhe duke kaluar kohë me familjarët e tij.

Ish-ministri ndodhet ende nën hetim për dosjen ‘Habilaj’, ku emri i tij përmendet në disa përgjime mes trafikantësh. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Tahiri publikon foton e rrallë: Ekzakt e njëjta gjurmë, origjinal”

 1. Martini says:

  Ik ore lepur na ler rehat.Tre personazhe shqiptar jane debila e te trashe.Megjithese nuk u a ka ngene e nuk i degjon njeri vazhdojne te na cajne trapin.Sali Berisha Bujar Nishani dhe kohet e fundit ky lepuri mashkull me emrin SAJMIR

 2. rroku says:

  TAMAM SI KLYSH JEVGU QEKA…..

 3. ADN OSE DNA says:

  KJO ESHTE GAFE !
  VETEM ” EKZAKT ” NUK MUND TE JETE.
  A DI PSE ???
  SEPSE TI JE DJALI I BABAIT TEND , NDERSA AI ESHTE DJALI YT !
  E KU ESHTE EKZAKTESIA KETU ?
  EKZAKT DO TE ISH NESE…TI DHE YT BIR DO TE KISHHIT NJE BABA DHE NE KETE RAST DO ISHT ATE AI QE DO MBURREJ PER EKZAKTESINE.

 4. Arjan says:

  Nese ke pas dyshime Saje , qetesohu edhe une ashtu mendoj , te ngjan shume …….

 5. Paqesori says:

  Ta kesh me jete e me fat ! Dhe me FAT !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *