VDIEO: Policëve i “ikën truri”, godasin me shkop gome një grua

Një oficer policie në Spanjë ka goditur fuqishëm një femër e cila po tentonte të ndante një sherr mes dy burrave në Majorca. 

Videoja e publikuar në internet, tregon  dy burrat të cilët thuhet të kenë qenë britanikë teksa debatojnë në rrugë, dhe gruan e re të paidentifikuar që hyn për t’i ndarë ata. 

Pak kohë më pas, dy policë mbërrijnë në vendin e ngjarjes dhe pa paralajmërim fillojnë të godasin tre britanikët. 

Gruaja e re e pafajshme është goditur me forcë dhe mund të dëgjohet duke bërtitur për dhimbjen që po ndjente nga goditjet. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VDIEO: Policëve i “ikën truri”, godasin me shkop gome një grua”

 1. DINGO says:

  LLumi i Britanise ka qelbur Spanjen.Si bejne si kokoshat ,shurrojne,vjedhin,rrahen,dhe thyejne kudo gjejne.
  Policia Spanjolle njihet per rreptesin e saj.Mire ja u ka bere se ky llum i Britanise kudo qe shkon vetem probleme nxjerr.Jo po do rrine si Policia angleze qe ha dru nga keta plebat e anglise.

  1. romi says:

   Bravo Dingo! Llumi duhet zhdukur. Psh: Une mendoj qe ti je llum keshtu qe… me takon e drejta.
   Llogjika jote, jo e imja!

 2. anton says:

  rraca angleze rraca me e qelbur e globit
  kanceri i rrace se bardhe

 3. shoku says:

  Kur Çeçua ka biçak, robi dhjet ne brek.

 4. Elba says:

  Qenkemi ankuar kot per Policet e Diktatures.Di qeSpanja eshte vend Demokratik.Hyri per te ndare,c’fare ndodh?Ndeshkim njelloj si Protogonistet.C’ndyshim ka fatorino nga Gomari.Po ja,Gomari e ka trasten mbrapa dhe fatorino I Urbanit e ka perpara.Po c’ndryshim ka Polici nga Gomari?Jo.jo nuk kandryshim.Polici aty prane,u ngrefos.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *