Balla tregon shumën e parave që i ofroi Jamarbër Malltezi për të mbyllur gjyqin ndaj tij: Ky është akti i turpshëm i degjenerimit të familjes së Berishës

Taulant Balla njoftoi nga salla e Kuvendit se gjykata Italiane nuk ka pranuar dëmshpërblimin prej 2 mijë eurosh të ofruar nga dhëndri i Sali Berishës, për dhunën e ushtruar ndaj tij në vitin 2016 nga Jamarbër Malltezi në aeroportin “Leonardo da Vinci” Në Romë.

“Procesi në Itali bën fjalë për një akt të turpshëm të degjenerimit të familjes së Berishës, dhëndri i Saliut më goditi në prezencë të bashkëshortes dhe dje gjykatësi italian nuk pranoi ofertën e dhëndrit të Saliut për të paguar para ndaj meje për dëmin e shkaktuar, se këta janë mësuar paguajnë para për “Babalen”, kunatin e “Babales”. Dje gjykatësi vendosi që oferta 2 mijë euro të mos pranohej”, tha Balla.

Në qershor të vitit 2016 , deputeti socialist dhe dhëndri i ish-kryeministrit Berisha, Jamarbër Malltezi janë konfliktuar në Romë, Itali ku Balla e kallëzoi duke thënë se është qëlluar fizikisht.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “Balla tregon shumën e parave që i ofroi Jamarbër Malltezi për të mbyllur gjyqin ndaj tij: Ky është akti i turpshëm i degjenerimit të familjes së Berishës”

 1. mirel says:

  Nuk ju kane vrare fare se na cmendet si kurvat duke u ankuar.
  Ky qenka akti me i turpshem i familjes Berisha?
  Ku ishe ti Adam kur Berisha dhe Basha firmosnin detin?
  Apo pinit uiski te Rogneri?
  Ikni mor qelbesira, tju vdesin ne dru dhe mire do bejne.
  Per qefin tuaj u vrane 4 veta ne 21 Jamar, ju beni namin per nje shpulle.

  1. R says:

   Ore ju vjen keqe per familjen e Kozanostres shko e pirdhuni

   1. mirel says:

    Pse, me nje shpulle dashke ta denosh familjen kaxanostra, apo me nje njesi babale?

  2. Bureto says:

   Katër vetë të pafajshëm, në 21 janar 2011, u vranë nga gardistët e republikës ne urdhër të kryeminisrit Sali Berisha, për shkak të protestës që bënë qytetarët të revoltuar nga publikimi i vidios Prifti-Meta. Thuaj po deshe se ata u vranë se mësynë zyrën e viçidolasit, por dielli nuk mbulohet me shoshë. Njerëzit e dinë të vërtetën, vetëm se nuk janë gjë në dorë. Tani mbetet të vijë dita që ta dijë dhe drejtësia që pritet mbas pastrimit nga llumi brenda saj.

  3. Kalec Dega says:

   Tualeti bon moral pa na treguar per Tojoten Jaris dhe cepat e kokes si sqepar Berzhdcie prej Librazhdi.

 2. Albi says:

  Te te kish masakruar do kish bere mire. I ngacmove gruan dhe e zgjidhe sic zgjidhen keto raste. Te ish dikush tjeter di te kish vrare.

  1. Hahaha says:

   GRUAN APO BURRIN,,,,,GRUAJA ESHT MALLTEZI,DHE BURRI ESHT ARGITA,,,SHIF SE PO’ O NGATERRON PAK GJERAT,,,

 3. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Interesant për mua është fakti
  që JamSerbi, Kollovari i moderuar
  si një pasanik i rënë nga vakti
  na qenka edhe dorështrënguar!

  P.S.
  @ Balla
  .
  As me Babalen s’të paskan barazuar
  se të duan shumë Zeni dhe Argita
  po mirë ke bërë që 2000💶 nuk i ke pranuar
  se do të rrihnin me qejf e gjithë opozita 😜

  1. palla says:

   Or taj mirel, je bastad i nyte qe po don me mroj sal ram sheqere birishen dhe familjen e tij. Edhe magjari em asht ma i ditur.

   1. mirel says:

    E ke ne vendin e gabur magjarin or palle..
    Aty ku e ke ti quhesh cornuto

 4. XheJ eN Bi says:

  2 Mijë apo 2 Milion janë paratë.Po qe për 2Mijë asnjë nuk do t’i pranonte.Më mirë të hajë efhe sikur një muaj burgë.

 5. Fuck it says:

  O ju Berishes ja ruani trapin e dini mire kete. Béni pak show para popullit se genjehen ata. Berisha mund te jete kushdo por ne kohen e tij hanin te gjithe . Sot po hane prape bar . Eshte bure i beses i fjales dhe zemergjere . Gjithashtu e pershendes per zhdukjen e krimineleve , fut ketu dhe haklajt qe i DHA ate qe meritonin. Cheers Berisha the best !!!!

  1. trimi says:

   Trapi e birishes e njohur mire Xh. Gjoni, dhe jo vetem trapin e tij por edhe sllobodankes.

   1. palla says:

    Or taj mirel je tani budall bre. Nuk po di fjale te huja por kat fjale duket se e ke ngjue ne shpaj bre. Une ka dit vetem ni fjale te huj bre:” Va fan culo or taj mirel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *