E premte apo e dielë?! Ervin Salianji duhet ta ndajë mendjen

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit “Opinion”, për të folur në lidhje me një video, të cilën e bëri publike një natë më parë, në po të njëjtën studio.

Në videon e publikuar mbrëmjen e së martes në “Opinion”, Ervin Salianji pretendon se Fredi Alizoti, njeriu për të cilin thuhet se ka interpretuar zërin e Agron Xhafajt në audio-përgjimin “Babale”, është shoqëruar në prokurori nga drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Por, pikërisht në lidhje me këtë video, Salianji është kapur “mat”.

Nga studio e “Opinion”, analisti Lorenc Vangjeli nxori zbuluar Salianjin, i cili u kap duke gënjyer.

“Meta tha për Bashën genjen dhe për orën, ndërsa Salianji genjen për ditën.

1 qershori nuk është ditë e dielë”, tha ndër të tjera Vangjeli.

Kujtojmë këtu se Ervin Salianji në dy ditë ka ngritur pretendimin se Alizoti është shoqëruar në prokurori ditë të dielë, pra ditë pushimi, dhe po ashtu ngrinte pretendimet për gazetarin Olldashi dhe avokatin e tij që kishin shkuar në prokurori ditën e dielë.

Ndërkohë, sipas kalendarit, 1 qershori nuk i bie ditë e dielë, por rezulton ditë e premte.(CNA.al)

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “E premte apo e dielë?! Ervin Salianji duhet ta ndajë mendjen”

 1. Jimi says:

  C’merreni me me keta bajga!?

  1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


   Nuk ka faj fare ky fshatunari
   kanë ata që këmborën në qafë ja vunë
   veshur me petkat e një kryeqytetari
   për të 1 Qershori ka qenë e ShtRunë 😜

 2. Berti says:

  Perse harxhoni kohe dhe lodhni teleshikuesit me keta mashtrues profesionise te SHQUP it.
  Keta jane funderrina.

 3. Roland says:

  Ky eshte fytyra me e ndyre qe ka pedeja ( partia e pederasteve ) mashtrues edhe hajdut , frikacak e gruaqir , gruaqir e fuatqir

 4. tualet palla says:

  Gazeta gjermane: Shqiptarët e pakënaqur me qeverinë nuk dalin në rrugë, shkojnë në aeroport!…

  1. PeDe= Cesspool says:

   Cila gazete gjermane e thote kete o palle WC-je

 5. Thanasi qe ta plasi says:

  Kjo eshte me e rendesishmja nese eshte e premte apo e diel. Shkeljet e bera nuk jane te rendesishme fare?

 6. mirel says:

  Akoma merreni me kete pleren!?

 7. anastasi says:

  O shqipetar O zagar te opozites te partise demokratike si nuk keni turp ju fundrina te politikes shqiptare.Thirrni mendjes.Keni kaq kone qe merreni me Agron xhafen,vellan e Ministrit te Brendshem.Ore fundrina cfare pune keni ju me Agron Xhafen,une qe po shkruaj kete koment nuk e njoh Agron Xhafen absolutisht nuk enjoh,por jame aq shume i shqetesuar sa nuk do marr parasysh asgje qofte edhe me jeten time. Ju fashista te ndyre te pd-se duhet ti kerkoni falje Fatmir Xhafes dhe vellait te tije Agron Xhafes,ndryshe une si shqipetar 4-5 deputet te partise fashiste kam per ti zhdukur.Per te gjitha ofendimet qe i keni bere familjes xhafa jo vetem do ti kerkoni falje dhe te paguhen me para aq sa duan ata,Plus te gjitha shpenzimet do te paguhen nga partia fashiste.Lutuni Zotit,se po te ishja une ne vend te familjes Xhafa do ta shikoheshit te semes se ku do te perfundoheshit.

 8. çeço Selimi says:

  Ervin Salianji , nje viç i palepire qe nuk do ta lepinje lopa asnjehere ! Fytyre e ndyre e i neveritshem !

 9. faro says:

  Në mos gaboj, ky Saliani na u relamua si prodhim i Un. European. Madje pati ankesa nga P. D. së ky universitet po pushtonte P. D.
  Perfundimi:
  Saliani po vërtetohet çdo ditë e më shumë, si mashtrues.
  Pra:
  Me të tillë llafolloge mburret U. E?
  Pastrimi I politikës nga fabrikantët e llafeve dhe mashtrimeve, është fenomeni që duhet të ndodh.Gjykata ka rastin e shkëlqyer për ti shërbyer Shqipërisë, me njerëzit e punës dhe jo të llafe.

 10. Coban says:

  Po cju desh vetja deputet kti cobani ky as te numroj sdi ah katran me boje qe te eshte keputur kaseta e Sid as ta ngjiti

 11. Ptuuuu,,,, says:

  PD, SI PARTI KUKULLASH,DUHET CUAR PER SKRAP,,,MUNDESISHT KE FURRAT È METALURGJIKUT,,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *