FOTOT: Modelja-sportiste shqiptare që po “çmend” rrjetin

Tika Camaj është një ndër engjëjt e “Victoria Secret”, një bukuri tjetër shqiptare që ka marrë prej kohësh vëmendjen e pasarelave.

Por tashme edhe mediat sportive kanë kthyer sytë nga ajo për shkak të eksperiencave të saj sportive.

Modelja tërheq vëmendjen gjithmonë në pasarela për shkak të lëvizjeve të saj të shkathëta, të cilat janë rezultat i pasionit të saj për sportin dhe konkretisht praktikimi i arteve marciale në rininë e saj, madje thuhet të ketë qenë edhe kampione në Taekwondo.

1 komente në “FOTOT: Modelja-sportiste shqiptare që po “çmend” rrjetin”

  1. says:

    Charmante por e vjetër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *