“Komplot nga njerëz të afërt të Armand Dukës, bravo Panuçit që e nxjerr këtë histori”

Opinionisti sportiv, Gëzim Sinemati, ka pranuar se është çuditur nga fakti se është hapur kaq shumë teoria e komplotit kundër tij, nga trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi.

“Kur tha Duka për komplot, nuk e besova për komplet se Duka është mjeshtër dhe nuk i lejon kujt t’ia kalojë topin mes shalësh.

Tani që flet Panuçi për komplot do të ishte mirë të nxirrte emrin se ka hedhur në gjyq ish-presidentin Nishani dhe me atë janë të hapur.

Po këtu janë njerëz të afërt të presidentit, që bëjnë shumë gjëra, edhe menaxherin.

Janë njerëz që kanë e kanë pasur pushtet brenda kombëtares.

Bravo i qoftë Panuçit që e nxjerr këtë histori, prisja ta nxirrnin te tjerë më të vjetër.

Duket po e bezdisin ata që e rrethojnë”, tha Sinemati për “Procesin Sportiv”.

Ndryshe nga shumë trajnerë të tjerë, Panuçi prej kohëh është vënë në një sulm të egër nga gazetarë dhe komentatorë, që i shërbejnë Armand Dukës dhe mendohet se prapa këtyre sulmeve qendron pikërisht ai.

Thuhet se Panuçi i injoron këta njerëz që qendrojnë si hyena pranë Kombëtares, ndaj dhe kanë nisur të sulmojnë egërsisht, me shpresën se ai do të japë dorëheqjen, pasi për ta shkarkuar Duka nuk e bën dot një gjë të tillë, duke qenë se do të duhej ta paguante.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në ““Komplot nga njerëz të afërt të Armand Dukës, bravo Panuçit që e nxjerr këtë histori””

  1. H says:

    Po të shosh në hale, erë muti do dëgjosh.

  2. Tifozi says:

    Duka e hoqi De Biazin…se u be shume i famshem dhe e la ne hije Duken, dhe pastaj vuri Panucin. Tani fut te tjeret ta sulmojne Panucin se vete ska goje ta beje. Diku jane prishur pazaret……..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *