“Turp t’ju vijë, ju po e shkatërroni Elvana Gjatën. Jeni një shoqëri e pamoralshme, që i bëni gjyqin publik grave të botës”

Inida Gjata, e njohur me emrin e artit “Zhaku”, ka reaguar pas përfshirjes së emrit të Elvana Gjatës, në përplasjen me armë që ndodhi në Bllok, ku u vra një person.

Ajo thotë se reagimet e mediave dhe shoqërisë janë të turpshme.

“Kur do vijë dita që opinioni publik do të kuptojë se gjykimi i tyre i gabuar shpesh herë e ka marrë më qafë?!

Si ka mundësi që po lejoni dhe stimuloni shkatërrimin e një njeriu me aq shume vlera si Elvana Gjata?!

Si mund ta hidhni kështu kaq lehtë një yll që deri më dje e keni adhuruar e ngritur në kupë të qiellit?!

Si nuk kanë turp ato media që kanë ngrënë bukë prej dhjetëra vitesh falë Elvana Gjatës, që e përgojojnë dhe përflasin kaq padrejtësisht një figurë aq të adhurueshme si Elvana Gjata?!

Sa shoqëri e pamoralshme jeni ju, qe u bëni gjyq publik grave të botës?!

Që u përgojoni të kaluarat njerëzve që nuk ju kanë bërë asgjë përveçse ju kanë ngritur moralin, ju kanë dhënë mirësi dhe ju kanë respektuar.

Turp! Jam shumë e lënduar nga ky lloj maskarallëku mediatik dhe publik.

Nuk mund ta bëni një vajzë aq të edukuar, të talentuar dhe të heshtur, që vetëm ju ka lumturuar deri tani, të ikë nga sytë këmbët e lënduar nga kjo poshtërsi e pamerituar.

Shumë turp.

Elvana Gjata është një figurë frymëzuese, e bukur dhe shumë e talentuar.

Mos e harroni kontributin e saj në shoqëri.

Nuk ju ka bërë të vuani ndonjëherë, qe ju ta vrisni kështu.

Jam shumë e tronditur nga reagimi publik dhe media në këtë rast.

Nuk është shenjë e mirë kjo.

Një shoqëri që reagon kështu si ka punët në rregull”, shkruan ajo.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

69 komente në ““Turp t’ju vijë, ju po e shkatërroni Elvana Gjatën. Jeni një shoqëri e pamoralshme, që i bëni gjyqin publik grave të botës””

 1. Irma says:

  kjo flet sikur po luan tek Alpazari
  Goni bej ndonje pjese me kete!!!
  edhe ti shume e bukur je!!!!!!!!!!! hahahahaa
  ka me kurvllik sesa te kendosh kuq e zi e te rrish me nje antipatriot, etj etj ???
  Ajo pse nuk ndoqi gjurmet e familjes se saj te nderuar!
  Respekte vetem Prinderve te saj!!!!!!!

  1. what is a BUF says:

   Zhaku, kjo HALABAKE e rendomte rrugesh, qe te ngjall krupe kur hap gojen dhe nxjerr surratin e saj te neveritshem 😛
   Keto (Zhaku dhe Elvana me company) jane funderrinat e shoqerise se sotme te rrejshme shqiptare, qe “mbeshtesin” njera-tjetren dhe kalerohen nga drogaxhinjte dhe kriminelet pasanike. Ky eshte morali i sotem i dhjere, i nje sistemi te shpifur shoqeror, ku e vetmja gje qe ka vlere eshte paraja 🙁 E pastaj qahen kur perfundojne haleve ….
   Shoqeri e ndyre mafiozesh dhe kurvash!!!

   1. E says:

    Zhaku Ike dhe pirdhu idjote

   2. mirel says:

    Kalerohen thote..shiko cfare kafshe banale.
    Merre me mend te rrije Elvana ketu e ta bejne pre dhemet e ketyre bishave primitive.
    Kot nuk ka krupe dynjaja nga shqiptaret.
    Ajo qe ndodh eshte se ju doni te shkoni ne Evrope dhe Evropa ka marre vrapin.

   3. valer1 says:

    Sigurisht qe paraja eshte e rendesishme. Cfare faji kane vajzat se ju burrat e Shqiperise i beni parate me pune te pista? Perse nuk pasuroheni ne menyre te ndershme? Cfare te bejne vajzat, te martohen me varfanjake qe u nxijne jeten? Sa mbrapa qe jeni o njerez! Iken ato kohra. Sot nuk do asnjeri ti rrisi femijet ne skamje e mizerje.

  2. kujtesa says:

   Pershendetje Zhaku!
   Uroj te jesh mire atje ku je,sepse ketej nga ne, ske ndermend te vish.
   Jo per fajin tone sepse me shumicen qe shkruajme ketu,ti as nuk i njeh dhe as nuk i ke degjuar ndonjehere.
   Ti,nga larg dhe nga afer,mund te besh vleresimin tend per cdo njeri tendin te njohur dhe te panjohur(aq me shume kur ai njeri ka mbiemrin Gjata)
   Menyren e jeteses,Elvana e zgjodhi vete. Njeriu,kur eshte ne moshe madhore,vendos disa piketa per rrugen qe do zgjedhi ne jeten e tij.
   Nese,ashtu sic thua edhe ti,Elvana iku nga syte kembet,kjo nuk ishte e percaktuar nga njerezit qe e rrethonin.
   Perkundrazi,nje pjese e atyre njerezve ja kane thene ose ne heshtje,ose direkt se, piketat qe ke vendosur per te ecur, nuk jane ato te duhurat.
   Ndoshta edhe ti Zhak,mund ta kesh menduar ndonjehere qe tja thuash nje gje te tille(ne mos ja ke thene).
   Prandaj ske pse bene fajtor per dicka te ndodhur,ata njerez qe ne fund te fundit jane thjesht spektatore qe shohin nje film dhe ne fund,pasi ka mbaruar filmi dhe dalin nga kinemaja,ecin krah per krah me njeri tjetrin dhe diskutojne per heronjte e filmit,packa se dikush nga ata i ka zhgenjyer me ate se si perfundoi.
   I urojme Elvanes qe ta kaloj sa me shpejt situaten e zgjedhur!

  3. Toni says:

   Elvana e ka shkaterru vete veten duke krijuar mardhenie si shoqerore si seksuale me bandite.

 2. Irma says:

  kjo flet sikur po luan tek Alpazari
  Goni bej ndonje pjese me kete!!!
  edhe ti shume e bukur je!!!!!!!!!!! hahahahaa
  ka me kurvllik sesa te kendosh kuq e zi e te rrish me nje antipatriot, etj etj ???
  Ajo pse nuk ndoqi gjurmet e familjes se saj te nderuar!
  Respekte vetem Prinderve te saj!!!!!!!!!

  1. mirel says:

   Uu sa xheloze. Po ju mbani plerat si Rama e Berisha ne pushtet, qe e kane shkerdhyer kete komb para e mbrapsht, dhe beni moralisten me Elvane.
   Vemje kufomash. Magots u thone.
   Mezi prisni ndonje viktime ta hani te gjalle jo vdekur. Sa te marri goditjen, jeni gati, ne prite.
   Po ai djali pse eshte anantipatriot, shiti detin, apo ka dhene me koncesion naften dhe lumenjte?

   1. koli says:

    @pseudo mirel
    Kush je ti Zhaku apo Elvana? Shkoni moj mbeturina te shoqerise. Keni goje ju te flisni per moral? Ketu nuk po gjykohet ceshtja e detit, por si nje “vajze e devotshme” sic e pershkruan ti, kishte per dashnor nje kriminel, jetonte si mantenute dhe eshte shpallur ne kerkim nga policia. Kur te arrish koeficentin e duhur te inteligjences atehere bej avokaten mbrojtese.

 3. SILVANA says:

  me kete shkrim na binde tani heqim dore, reflektojme dhe bejme autokritike
  NA FALNI MI ZONJE!!!

 4. SILVANA says:

  me kete shkrim na binde tani heqim dore, reflektojme dhe bejme autokritike
  NA FALNI MI ZONJE!!!!!

 5. Sam says:

  Me trego me kende rrin te tregoj se kush je, ja kjo eshte Elvana ne realitet, jo si e njeh ty dhe jo si e njohin fansate ate.

 6. undefined says:

  ja pra: kemi nje “artist” qe interesohet per publikun!!!
  pra do turma “kuq e zi” jepu kuq e zi te hane e te ngopen si lopet
  dhe tani thua opinioi publik shkaterron!!
  artisti i vertete zonje nuk pyet per publikun – ai shpreh frymezimin e vet!!!

 7. undefined says:

  ja pra: kemi nje “artist” qe interesohet per publikun!!!
  pra do turma “kuq e zi” jepu kuq e zi te hane e te ngopen si lopet
  dhe tani thua opinioi publik shkaterron!!
  artisti i vertete zonje nuk pyet per publikun – ai shpreh frymezimin e vet!!!!!

 8. Mira says:

  si ka mundesi??!!

 9. Mira says:

  si ka mundesi??!!!!!
  duajeni kengetares si horrat pasurine e Shqiperise!!!!

 10. Mira says:

  si ka mundesi??!!!!!
  duajeni kengetaren si horrat pasurine e Shqiperise!!!!

 11. Mira says:

  si ka mundesi??!!!!!
  duajeni kengetaren si horrat pasurine e Shqiperise!!!!!!!

 12. Qite sumen ta klikoj, Kengen hic nuk ta degjoj says:

  Elvana, po te ishte goce e kujdeshme nuk shkonte me keta lloj burrash. Por tahmaja e madhe te le pa te. Se keshtu kane perfunduar dhe shume te tjera si kjo. Femra fucka pa tru. E kane mebdjen tek buzet, byca dhe tek cicat. Dmth SILIKONI

 13. ENDRI says:

  KENGETARE APO KENGATERĖ TE MEDHEJ MOJ CUPE DUKE QENE SE KANE MILIONA NDJEKES NE RRJETET SOCIALE DUHET TE JENE SHEMBULL PER ATA MILIONA JO DUKE TREGUAR SI SHPENZON 19 MIJ EURO PER NJE NATE JO DUKE IMITUAR GENGETARE TE MEDHEJ JO DUKE TREGUAR RROBAT QE TI VESH POR DUKE SHERBYER E NDIHMUAR NJEREZ NE NEVOJE APO DUKE NXITUR MILIONA NDJEKES SE SI MUND TE JENE ME TE PRANUESHEM NE SHOQERI.
  POR TE DALESH PER TE SHITUR PORDHE ME GROSHE QE MBAN ERE VITE LARG ME REZULTON NJE FYÇKE ME SHUME NE KETE VEND TE QELBUR QE NA RA PERPJESE TE JETOJM ME KETE LLOJ NJEREZISH.

 14. populli i mjere says:

  Ne skemi buke te hame dhe kjo thote: “turp t’ju vije”
  po thuaj moj zonje : “Buke t’ju vije!!!!!

 15. populli i mjere says:

  Ne skemi buke te hame dhe kjo thote: “turp t’ju vije”
  po thuaj moj zonje : “Buke t’ju vije!!!!!!!!!

 16. populli i mjere says:

  Ne skemi buke te hame dhe kjo thote: “turp t’ju vije”..
  po thuaj moj zonje : “Buke t’ju vije!

 17. Roland Lu says:

  Duhet veting ne muzike !!!!

 18. Roland Lu says:

  Duhet veting ne muzike !!!!!!

 19. luani says:

  ku ishe ti moj zonje,a zonjushe,cfare je,kur nje femre ne nje zone rurale,per qellime te flliqura politike,i bene nje gjygj te pashembullt,media dhe politika,pa politike,pse su revoltove ti ne ato momente,pse nuk mbajte qendrim,pse nuk kerkove ne menyre publike,qe te ndalohesh ajo masaker,nga njerez te pamoralshem ne emer te moralit

 20. durresi says:

  Elvana Gjata eshte nje deshmitare prezente e nje krimi . Nqs do ishte qytetare e mire do prezantohej vete ne polici dhe do tregonte ate qe dinte. Por me sa duket do kete fakte per te fshehur dhe eshte arratisur .

  1. mirel says:

   Elvana nuk u arratis. Iku pas 3 ditesh. Policia nuk pati kohe ta merrte ne pyetje.
   U moren deshmite nga gazetat.
   Ne keto tre dite Elvana u gjykua dhe u denua si kriminele dhe jo si viktime.
   I del tjetri para dhe i ze rrugen, shoqeria i thote kurve Elvanes. Tjetri ne kerkim nga policia bredh me arme ne brez dhe me terezine me te madhe ka kohe te kercenoje bizneset dhe njerezit ne rruge.
   Kush e ka fajin? Tjetri nuk kish nevoje as te arratisej dhe pse i kerkuar nga policia, por kapardisej si pronari i rruges dhe i Elvanes.
   Kjo kaloi dhe nga Rinasi ku eshte pothuaj e pamundur te dalesh nese do kishte urdher te mos largohej.
   Nuk ka shkelur asnje ligj. E as eshte arratisur fshehurazi..iku ne mes te dites..me aeroplan.

   1. Aleksander says:

    Pas 3 ore e gjysem ka ikur mirel,nuk ka nevoje t’i beni avokatin .Mund te jete kengetare shume e mire me talent etj etj…NUK I PLAS ASKUJT !|Jemi rritur duke degjuar Pink floyd Beatles Rolling Stones deep purple Led Zepelin, the Doors, queen etj etj etj ..kush dreqin eshte kjo(si “artiste”) elvana e kjo zhaku apo zhakja ?!!! Jane ca çupelina te llastuara nga fati dhe idiotet qe i rreethojne, qe do te mund te sherbenin (maksimumi) vetem si modele per te rinjte e sotem,per te mos ndjekur modelet e te forteve e gangove me pistoleta ,por ata te artit e sportit .Mos me flase njeri per vlera e kenaqesi artistike te perftuara prej ketyre elvanave e elvanerve… pfffff te lutem !…Kane me shume vlera si manekine,kukulla llafazane qe mbushin studiot vezulluese te karabusheve si Cani apo fevziu etj etj. pra dekor e asgje tjeter.Te flasim seriozisht e jo si tifoze ,te askujt, kjo vajze duhej te ishte veteparaqitur ne zyrat e policise e jo te zhdukej ,siç zgjodhi te beje,(per tre ore apo tre dite,pak rendesi ka).Hajt se po justifikohet si e re dhe si nje e drejte e saj,per zgjedhjet personale te personave qe shoqerohet.Por, ne momentin qe pretendon te pelqehet ne publik, e te jete nje model per femijet e tu,femijet mi e gjithe te rinjte,eshte mire te mesoje edhe te zgjedhe e si te sillet.

 21. Tutu says:

  Mos ki frike se nuk i gjen gje femrat si kjo… i gjejne kollivaret shpejt…sa per frymzim qe jep Elvana… mbase per kurvat e tjera…

 22. Illyria-Shqiperia says:

  Nuk na intereson me ke fle Elvana, kriminel apo jo, megjithese perderisa e mban veten model te kengetares, duhet te kishte bere Pak kujdes, se ai reputacioni shkrete mezi fitohet, por shembet brenda nates, por na intereson, pse kjo “kengetare model”, La Shqiperine bashke me dashnorin, dhe spo e gjejne ku eshte. Nga vendi I krimit largohen vetem fajtoret dhe te pamoralshmit. Elvana po futet te kjo e dyta. Ndaj Zhaku, mos na beni moral ti me Elvanen bashke.

 23. moni says:

  Kush po shkaterron ke? Vajza ne fjale eshte shpallur ne kerkim nga policia moj zonje bashke me te fejuarin kokelope (me gjithe respektin per lopet). Kaq edhe po tregohemi shume te njerezishem. Problemi juaj eshte se edhe doni te jetoni qyl ne kurriz te gangsterrave, edhe doni t’ju paguhet dhoma e hotelit 1000 euro nata , por edhe pretendoni respekt nga njerezit! Si shume ne kontradite jeni me cka thoni dhe cka beni. Dhe mjaft genjyet veten se jeni kengetare te suksesshme. Thjesht per inerci nje mase e coroditur degjon ato palo kenge te stonuara me ze elektronik ne sfond, se te jete per ju nuk kendoni dot as ore-ore lulebore. Edhe ahengxhijet kane pasur me teper profesionalizem se syfeti juaj.

 24. Alen Deloni says:

  Shkoni moj kurva doni te beni edhe moral.
  Fuckin gold diggers

 25. anton says:

  gazetaret dhe kengetaret e shqiperise,prezantojne llumin e shoqerise shqiptare

 26. ILIRET says:

  O Zhaku, po kush e ngriti ne qiell Elvanen. Sa njerez e njohin Elvanen ne Shqiperi? Kur ne fshatra e qytete punojne per mbijetese duke fshire djerset me menget e kemishes, Elvana bridhte studio me studio dhe tregonte moden e fundit qe ndiqte.
  Elvana eshte perdhunuar me deshiren e saj. Prandaj nuk ngrihen shoqatat e kurvave jo qeveritare te cilat marin donacione dhe bej e gjoja se shqetesohen per Xhisielen, ndersa ajo u thote, cfare keni ju nese une perdhunohem me deshiren time?
  E pra dhe Elvana eshte perdhunuar me deshiren e saj, por nuk e ndjente.

 27. Arifi says:

  Artiste e madhe me vlera!??? Hahahaaaaa na hape barkun me vlerat qe mendoni ju se i keni! Ik moj sharabajge ti me gjith sojin tend..

 28. Iliri nga Gjermania says:

  Nuk e di ku i ka ato Vlerat e medhaja dhe Moralin si Person Elvana Gjata. I ka Fituar me bythe se me Vlera
  ska fituar ndonjehere.
  Pra siç shkruan nje komentues, te ishte e pafajshme dhe me Moral duhet te depozitonte Deshmine e saj ne Prokurori per Pafajsine dhe Moralin e saj.
  Pra siç shihet eshte zhdukur me te Dashurin.
  Pra e kuptoni qarte mu duket “Zhaku” se sa vlere kane keto gjera te Deshmosh.
  Shershela fo!
  Ne Perendim keto persona qe zhduken pa dhene Deshmine ne Prokurori per Vrasjet qe shkaktari kryesor eshte Elvana Gjata kerkohen me Fletarresti Intenacional (Interpol) Sepse ka ndodhur Vrasje dhe jo Sharje ose Ofendim.

 29. Gerti says:

  Sikur te ishte e pafajshme te rrinte te perballej me policine jo te arratisej pas pak oresh
  Me kete qe ka bere dmth ka gisht edhe kjo ne kete ngjarje

 30. muza says:

  Po mjaft na shitet imoralitetin per moral. Po i vendose vetes standarte te ulta ate vleresim do te marresh. Per tu habitur si eshte reagimi i shpelaresve mediatike te trurit. Nje vajze para disa ditesh u be si lecke ne sy te opinionit publik dhe pse ishte viktime dhune, politike dhe mediatike, por pak reaguan. Ndersa per kete pseudokengetare duhet ta shohim medaljen nga ana tjeter, viktime e shkreta, s’e kishte idene me ke rrinte. Por te bente jete hollivudiane me parate e droges i pelqente. Mjaft u bete qesharak ” Jepi Cezarit ate qe i takon”. Kjo pseudokengetare ne arrati. Ka detyrim ndaj ligjit dhe opinonit publik, fakti qe u largua ne mes te nates tinez si nje hajdute e ben figures e saj akoma me te ulet, se sa ata qe e perflasin. Cfare frymezimi eshte ajo per vajzat e reja sot: beni nderhyrje kirurgjikale, gjeni nje koketrashe me lek mundesisht biznes droge dhe I mbyllet hallet, eshte sikur te thuash qe me frymexon dr mortja per te ndryshuar Shqiperine. Apo qe me frymezon kryeministri si te jem njesh me popullin duke ngritur taksat, punesine dhe analfabetizmin… Njerezit kane sy, vesh dhe tru te gjykojne, s’jane te gjithe kaq “mendjendritur” sa zhaku, qe gjykon nje shoqeri te tere pa studiuar rrethanat dhe kalon vet ne paragjykim.

 31. 🎓 says:

  U bë çapkene kohet e fundit.

 32. tironci i vertete says:

  kjo zhaku cfare e ka kete kengetaren e famshmen qe po na i del ne mbrojtje se meqe kane te njejtin mbiemer, kjo zhaku ka marre tjeter drejtim tani nuk eshte me artiste por eshte bere avokate, si duket po ju vjen keq ketyre femrave palaco qe po na shkaterrojne dhe rinine me keto sjellje rrugacesh, kriminela dhe kurverira, nese kjo elvana nuk ka faj te qendroj ne shtepi dhe te jete ne gadishmeri per hetuesit se ishte deshmitari okular, po iku ne drejtim te paditur fycka

 33. solidari says:

  Edhe kete e keni bere more legene,Jeni tallur me elvanen,Urgjentisht hapni nje numer llogarie ti cojme nai kokerr leku ,gjynah nuk duhet ta ndryshoje jeten qe ka bere,nuk duhet te kaloje nga ekstremi pasuror ne ekstremin varferor.Une pervete jam i gatshem te sakrifikoj muajin nenentor te asistences sociale 3500 lekeshe.Ju te tjeret sa tja u doje zemra e mbaje byca.

 34. Roland says:

  Po kjo shurra , ku e gjeti moralin , qe po ja marim ne neperkembe …. kjo eshte kuçkë e stervitur …

  1. mirel says:

   Vetem nje mashkull plere e bir kurve shan femrat.
   Juve i meritoni kampet e refugjateve ne mes te Tiranes.
   Po jua bie Evropa, mos u beni merak. E ka ndate kontinentin nga brenda. Greqia i takon Evropes, Shqiperia i takon Azise dhe Afrikes.

   1. moni says:

    Pash zotin se na i shpife. A je Elvana, Zhaku, kokelopa ne kerkim? Meso te lidhesh mendimet pastaj qendis bejte

 35. mirel says:

  Ne turren e druve Elvanen. Nderkohe, ne rresht te gjithe per te lepire bythen e Ramutit e te pushtetit.

 36. Kucka e stervitur (hahaha) says:

  kjo u ngrit per te mbrojtur elvanen po e hengri vete me duket!!!
  si thote edhe shprehja popullore: Mos e ngri tjetrin ne piedestal sespe bie vete brenda!!!!!

 37. Kucka e stervitur (hahaha) says:

  kjo u ngrit per te mbrojtur elvanen po e hengri vete me duket!!!
  si thote edhe shprehja popullore: Mos e ngri tjetrin ne piedestal sespe bie vete brenda!!!!!!!!

 38. Kucka e stervitur (hahaha) says:

  kjo u ngrit per te mbrojtur elvanen po e hengri vete me duket!!!
  si thote edhe shprehja popullore: Mos e ngri tjetrin ne piedestal sespe bie vete brenda!!!!!!!!

 39. Shpetimi Debatik says:

  Kjo “famosa” kengetare nese i perket xhinsit te Xhatajve Rustem , Clirim e compani Gjata qe kane plasaritur edhe ekranin e tv te Enit Fevzos …………..
  me brockullat e hipoktizise nuk kemi pse te cuditemi se jane shqupistet e Berishajvesllaviste antishqiptare.

 40. Artan says:

  Mos moj aman. Ia prishem rehatin Elvanes ne bashke me alabakun dhe jeten luksoze qe jetonte me te.

  Tjeter here mos te rrije me alabake koketula dhe kokeshtypur si ai kafsha qe ka, dhe qe i siguronte jete luksoze Elvanes. Po te rrish me derra do mbash ere e do behesh qelbt.
  Qe kshtu

 41. vilson naci says:

  Ne sa ndihet mungesa e nje ylli ne qiell, aq do te ndihet dhe mungesa e Elvanes moj Zhaku? Sot po e mesoje qe prezenca e kesaj kengetareje na mbajka frymen gjalle. Rrofsh o Zhaku qe na informove se do iknim injorant nga kjo dynja.

 42. anonim says:

  psikologeeeeeeee…. ku ishe ti kur ato femrat ne zona rurale dhunohen nga burrat, kur per dicka te vogel media i ben loder.. vec kengetare nuk ej ti se ne video clipe vec per te treguar vithet dhe gjokset jeni te gjita, me disa muzika te kopjuara, pastaj ti psikologja e tallavas dhe e klubeve te nates, harone nje hollesi themelore. sa do te bukur te na duket vetja ne pasqyr.jane njerzit qe na rrethojne dhe qe na njohin ata qe e percaktojne cilet jemi ne te vertet,, nese ti ke mendimin se te tjeret kane opinionin qe ti mendon per ty kjo eshte ceshtje tjeter,, te ka hyr vetja ne qef…

 43. Illyrian says:

  Zhaku shan një shoqëri të tërë, sepse nuk mbrojnë Elvana Gjatës, por e “sulmojnë” kritikojnë etj.
  Elvana si artiste që ka “fans” në shenjë respekti ndaj tyre, por jo vetëm, duhet të mos largohej nga Shqipëria por të qëndronte dhe të sqaronte rrethanat dhe përfshirjen ose jo të saj në sherrin që ndodhi. Është person publik dhe i detyrohet publikut, të paktën një deklaratë për shtyp. Përndryshe… fuck off.

  Çfarë shembulli jep Elvana? Çfarë frymëzimi, me largimin nga Shqipëria?

  Po rrethi të cilin frekuenton Elvana, merret me pisllëqe? Nëse po, e tillë është edhe Elvana.

 44. nallban dedushi says:

  kjo psikologe vuri bast me trapin e top qenit (canellit) se do te ndryshonte qwndrimin e komentuesve !!!!!

 45. nallban dedushi says:

  kjo psikologe vuri bast me trapin e top qenit (canellit) se do te ndryshonte qwndrimin e komentuesve !!!!!!!!

 46. Arben says:

  Po moj kurve po ,haleja halene do te mbroje.per ju eshte e rendesishme leku sa per te tjerat e dime se c’fare rrace jeni.morali dhe e shendosha shoqeri e sojit tuaj eshte kurveria.Ku eshte njeriu i mire qendronte aty per te treguar te verteten.I futi ne ngaterrese te gjithe dhe e ” pafajeshmja” u zhduk.kjo eshte morali i kurvave te pafajeshme.

 47. Nik says:

  Top Show dy ditè mè par.Titulli * A po lulèzon prostitucioni.*NJè kafsh me fytyr ujku dhe dhèmbèt qè tè friksojn nè mos gaboj u vetdklarua se punon nè administrat dhe quhej blendi.Deklaroj se tè gjitha femrat ne administrat jane pros,,,,,a,i kthehu pergjigje vetem nje gazetare femer si dhe pastori ndersa zoteria a,dudushi qe drejtonte programin qeshte nen hunde.Aq shume jam nervozuar dhe mendoja,si ka mundesi qe nje horr, nje injorant, nje idiote shprehet se ka shume klinika tirane sepse femrat shqiptare jane prostituta?Ky eshte kulmi ,programe televizive te kesaj natyre me te ftuar si ai fekale ose plehr duhen mbyllur menjeher .Ku eshte edukimi ,kultura ,gjuha e embel shqipe,besoj se kete lloj fjalori e gjen
  edhe ne portokalli,al pazar me fjale qe kane dopjo sens ose dhe ofendojn femren shqiptare etj .Ministria e Kultures me se merret,ka nje organ kontrolli mbi programet televizive dhe radio?
  Atehere ka shume te drejt E,Rama me kazanin mediatik,duhen pastruar gazetat dhe televizionet nga injorantet
  Per zonjushen kengetare çfar te themi?Ndoshta gaboj rrethin shoqeror sepse kur ke krijuar nje emer duhet qe te kontrollohesh vet sepse je nje figur publike .çfar shembulli te marrin fansat ,te behemi si elvana dhe te gjejm nje person e dashurohen por mundesisht te kete leket por edhe i akuzuar nga prokuroria,nuk skuqet me njeri nga turpi sote.

  Mungon nje pik drejtimi per edukimin kulturen e gjith shqiptareve duke filluar nga parlamenti dhe ne popull sepse berishizmi infektoj trurin e gjithe shqiptareve me krijimin piramidave.

 48. mirel says:

  Primitivitet total. Kafshet nuk jane kaq perverte.
  Kane nevoja biologjike dhe jetojne.
  Marrosen kur i pickon ndonje mushkonje ne tru, ose kur jane te urritura.
  Edhe bisha kur eshte e ngopur nuk te nget.
  Ketu ka marre flake mileti e nuk permbahen.

 49. Bleona Q! says:

  Kto ,
  Shkrujn per nji kengtare ,qe pagun pare ,me bo sex me X – Rapist ne Usa ,
  me fitu n pakm nam te mire ,
  nderkoh qi mua ,me ngjiten nga pas ne radhe me portofolin plot
  e menjef gjith amerika .

  Turp s’keni ?

  yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 50. Bleona Q! says:

  Kto ,
  Shkrujn per nji kengtare ,qe pagun pare ,me bo sex me X – Rapist ne Usa ,
  me fitu n pak nam te mire ,
  nderkoh qi mua ,me ngjiten nga pas ne radhe me portofolin plot
  e mnjef gjith amerika .

  Turp s’keni ?
  Ku njan katandis kto kengtaret e shqiperise ,jam befasu .
  Mua s’me arrini dot .

  yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 51. Dora says:

  Si helmin e neperkes e Kemi gjuhen ne ilret.

 52. K A Z A N I S O C I A L I S T says:

  O Zhaku te hengert mortja , kujdesu per Gjermanine me mire se ka nevoje per ty, se Elvana ka bere aq para nga mafiozet sponsor sa te bej ty nje dush me leke ty nje jave rresht.

 53. K A Z A N I S O C I A L I S T says:

  Zhaku! kur do bash nje duet me Bleona Qerretin se jeni njelloj, Krize te dyja 🙂

 54. i qik Helm e duan soji ktyne , Dora ,

  per ti frenuar pak ,se jane duke u bere shmebulli me negative

  per rinine e atioj vendi ,qe dijne vetem me o bo sexi ,

  me gjet noj Trafikant qe i financon VideoKlipet dhe hop te shpallet VIP Kengetare

  dhe kjo nuk eshte aspak linja e nji shoqerie te vertete .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *