VIDEO: Avioni terrorizon qytetarët

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Të shohësh një avion mbi kokë nëpër rrugët e qytetit, nuk është një gjë normale.

Ndaj dhe qytetarët e Brisbane në Australi, janë terrorizuar kur ka ndodhur një gjë e tillë.

Një avion i Forcave Mbretërore Australiane fluturoi shumë ulët nëpër qytet, në kuadër të një stërvitjeje.

Avioni Boeing C-17 ka terrorizuar shumë njerëz, pasi dukej se do të përplasej me ndërtesat.

Banorët janë ankuar, pasi sipas tyre, nuk mund të bësh stërvitje ushtarake duke trembur njerëzit.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO: Avioni terrorizon qytetarët”

  1. 👃 says:

    Duhet 3000 orë fluturim,për tu deklaruar apte si pilotues.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *