FOTOT: Magjia e vjeshtës në Valbonë

Valbona është një nga perlat e Shqipërisë.

Dhe në vjeshtë, merr një pamje magjike.

Mjafton të shohësh fotot e mëposhtme.(TemA)

1 komente në “FOTOT: Magjia e vjeshtës në Valbonë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *