FOTOT/ Bleona Qereti zbulon sekretin, e dashura e një mafiozi: Kërkon të më blejë dhe të më shkatërrojë, por unë dal prapë në stilin tim

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti arriti sukses të madh me projektin e saj “Monster” dhe ka nisur përgatitjet për dicka të re, por nuk është këngë.

Ajo kishte njoftuar se po punon për një film, por më në fund tregoi disa detaje. Bleona do të shfaqet si e dashura dhe këngëtarja e një mafiozi. Edhe pse si aktore, ajo do tregojë talentin e saj si këngëtare duke performuar në disa skena të filmit.

“Projekti me të cilin po merrem aktualisht është filmi “Paper Empire”, për të cilin ndihem me fat dhe jam e nderuar që më kanë zgjedhur mua si artisten e radhës.

 Roli im është si e dashura, këngëtarja e njërit prej mafiozëve, i cili pasi njihet me mua kërkon të më blejë dhe të më shkatërrojë, por unë dal prapë në stilin ‘Bleona’. Quhem Nova, por jam gjithsesi këngëtare në film dhe ‘Monster’ është pjesë e filmit.

 “Paper Empire” është projekti më i madh Hollyëood-ian në të cilin kam marrë pjesë dhe kam një rol shumë të madh, protagonist. Robert Davi, Denise Richards dhe pritet konfirmimi i Wesley Snipes. 

Besoj se do jetë filmi që do lançojë edhe karrierën time si aktore në Amerikë”, tha ajo në një intervistë për ‘Telegrafin’.

11 komente në “FOTOT/ Bleona Qereti zbulon sekretin, e dashura e një mafiozi: Kërkon të më blejë dhe të më shkatërrojë, por unë dal prapë në stilin tim”

 1. Baboci says:

  Tamam nje bushter

 2. xhemili says:

  stili bleona: bleona oj bleona mi ke bythet si vagona / rum papa rrum pa / opa

 3. Dash Pacja says:

  Me pelqeu foto e 6-te ku me shume se paraqitjen fotografi ka shfrytezuar edhe pemen me nyjet e saj per te na trasmetuar edhe kerkesat intime te modelit.

 4. Lola says:

  Kjo eshte nje super mashtruese!Nje here thote qe do rri 6 muaj ne Shqiperi dhe 6 muaj ne Amerike Tani na doli qe do luaj ne film U be 40 vjet dhe akoma torollake mbeti!

 5. Bledi says:

  Kjo tek CV e ka precizuar qe i ben te gjitha
  Pastrim oxhaku gelltitje shklyrje no limit.
  Dikur mendoja se lshte trans Po Po ta shikosh me vemendje e kupton qe eshte hermapfrodite.Ka shprese se mos vjen BLADE ti fusi shpaten e zeze

 6. tana says:

  o nieres ca keni me te varfen asaj ashtu i pelqen dhe e shijon, lereni rehat se i ben qejfin vetes, ajo sallam ka ngrene sa eshte ngopur ka qene 10 vjet e martuar me Ganin, tani po rilind.

 7. sorge says:

  mire gjoksin ( cicat ) po zogun kur do ta shofim jemi kuroz
  bej hyzmet zogut se te ka bere te famshme

 8. Ivan i madh says:

  Me pelqen fotua 16 se i pershtaret shume Bleones si karakteristike ka dale si lute (buce) që pret qente per tu palluar.

 9. Kollodoku says:

  O Nova , si do te shkatrroj ky mafiozi ty ??
  Do te vrasi apo do te shkotrroj duke te qi. Megjithate po presim filmin kur te dali ke stacionet me pull te kuqe (porn).
  Good luck.

 10. Erli says:

  Dash pacja…. Je I madh
  😂

 11. Plaku Xhuxhumaku says:

  Therrisni urgjencen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *