VIDEO: Mbyllen ndeshjet e Champions League. Rezulatet e plota dhe golat në ndeshjen Juve-Man United

Luhen mbrëmjen e sotme sfidat e rradhës në grupe të kompeticionit të “UEFA Champions League” ku nuk mungojnë super sfidat.

Ndeshja kryesore do të jetë ajo që do të luhet në Torino mes Juventusit dhe Manchester United ku pritet që të zhvillohet një 90-minutësh spektakolar.

Të tjera ndeshje interesante do të jenë dhe Bajern- AEK, Man City me Shakhtar Donetsk dhe Plzen-Real Madrid.

Më poshtë do të keni mundësi të ndiqni në kohë reale ndeshjet e mbrëmjes dhe me video rastet më të mira në sfidat kryesore.

Rezultatet direkt të ndeshjeve:

LIVE: Bajern Mynih – AEK  2-0

LIVE: Benfika –  Ajax  1-1

LIVE: Juventus – Man United 1-2

LIVE: Lyon – Hoffenheim 2-2

LIVE: Man City – Shakhtar Donetsk 6-0

LIVE: Plzen –  Real Madrid 0-5

———————————————————————————————

Juventus – Man United 1-2

GOL! Man United permbys shifrat fal nje autgoli te Alex Sandors

 

GOLL! Juan Mata barazon shifrat me ane te goli mjaft te bukur nga goditja e denimit

 

GOL! Krisitano Ronaldo zhbllokon rezultatin duke kaluar në epërsi Juventusin me anë të një goli spektakolar duke ndëshkuar ish skuadrën e tij

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *