FOTOT: Kush e ka mendjen tek ndeshja, të gjithë sytë tek modelja e njohur (edhe ata që kanë fëmijët e vegjël me vete)

Emily Ratajkowski ka vjedhur gjithë vëmëndjen e fansave mbrëmjen e djeshme, ndërsa ka shkuar të ndjekë një ndeshje të La Lakers.

Shumë tifozë i kanë pasur sytë tek ajo.

Madje, edhe baballarë me fëmijë të vegjël, si ky më poshtë që është kapur nga kamerat.

Nuk kanë faj në fakt, është e vështirë të qendrosh indifferent dhe të mos i hedhësh një sy, asaj që konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë.(TemA

                 Loading...