FOTOT: Nicole Kidman rrëfim prekës për familjen, dhjetë vjet pa takuar fëmijët e saj

Nicole Kidman ka treguar se prej shumë kohësh nuk i takon fëmijët e saj.

Ajo ka dy vajza biologjike me këngëtarin Keith Urban, por prej martesës së parë me Tom Cruise, aktorja kishte adoptuar edhe dy fëmijë.

“Ata vendosën të ndjekin Kishën e Sajentologjisë, por puna ime si nënë është t’i dua”, tha ajo për revistën amerikane “ WHO”.

“Unë jam një shembull i kësaj tolerance. Pavarësisht se për çfarë shkruhet apo raportohet, fëmijë duhet ta dinë se nëna i do shumë. Jam shumë e hapur për këtë çështje”, thotë aktorja.(TemA)

 

3 komente në “FOTOT: Nicole Kidman rrëfim prekës për familjen, dhjetë vjet pa takuar fëmijët e saj”

 1. mik says:

  O gazetar ! Ku asht lidhja ndermjet ketij shkrimi prekes, dhe fotovo te saja seksi ?!!!
  Si nuk ju vjen turp !!!

 2. Une says:

  Do ju lutesha shume e shume,por shume fare ama,qe kete “aktualitet” mos ta hiqnit nga faqia e pare per nja dy muaj.
  Vertete ne ne shqiperi kemi mijera probleme,por shikoni njeçik dhe aktualitetin amerikan.Nje aktor qe perdoret nga nje “fe idiote” por me te ardhura mbi dy miljarde dollare ne vit…KA FORCEN QE TE RREMBEJE DY FEMIJE NGA NENA E TYRE!!!
  Shikoni se cfare lloi demokracie ka amerika!
  Une jam ai qe e shaj vendin tim,por jam 1000% i sigurt se kjo gje nuk do ndodhte kurre ne shqiperi.
  Ju lutem zgjeroheni pak artikullin,ku lexusit te marrin vesh fiks se per çfare behet fjale.
  Ne ameriken ku “mbizoteron” demokracia…nje nene i hiqet e drejta per te pare femijet e saj,sepse “feja” ku ben pjese burri i saj,xhiron lek…kjo mjafton qe te te qine nene dhe te ndihesh se amerika nuk eshte gje tjeter vecse ” ne lekun qe besojme!”
  Ja kjo eshte demokracia amerikane.

 3. Shcipe says:

  Sajentologjise…..bravo shqipe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *