FOTOT: Patnerja e Cristiano Ronaldos merr sërish vëmendjen, ja si mundi të “tërbojë” tifozët e Juventusit

Cristiano Ronaldo u rikthye me gol në “Champions League” pas dënimit që mori në ndeshjen ndaj Valencias edhe pse Juventusi humbi në këtë takim.

Por ndërkohë që sulmuesi shkëlqente në fushën e gjelbër, në tribunë kishte një mbështetje të madhe, partneren e tij Georgina Rodriguez.

Modelja spanjolle, e cila nuk mungon kurrë në ndeshjet e Cristianos, edhe këtë herë ishte në stadium për të festuar me të.

 

1 komente në “FOTOT: Patnerja e Cristiano Ronaldos merr sërish vëmendjen, ja si mundi të “tërbojë” tifozët e Juventusit”

  1. ha,ha,ha,ha ..... says:

    Ha,ha,ha,ha …

    Te dy QESHARAKE te kesaj kohe qe vec DEGJENERIMIT po prish gjithe rinine qe sa vjen nuk pelqejne PUNEN por qejfet dhe kurvellek !

    Nje RONALDO kalama nga mend qe nxjerr dhe tregon publikut “barkun e bere me suplemente dhe Creatine” …

    Nje buce e qepur dhe c’qepur me bisturi, nje “trala-la” qe del sikur e kane ngren QENTE e rruges ….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *