FOTOT: Zara rrit temperaturat në Miami

Ajo ka shkuar në Miami bashkë me të dashurin e saj Adam Collard, për të festuar ditëlindjen.

Dhe Zara McDermott bashkë me të dashurin e saj, u panë duke shijuar pushimin në plazh.

Ajo u paraqit e veshur në bikini njëpjesësh të zi, në të cilin tregoi format seksi. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Zara rrit temperaturat në Miami”

  1. wOOw !!! says:

    Eh ,
    ku ka me bukur se ne Dete ,
    brenda … 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *