VIDEO: Aksidenti i tmerrshëm, shoferja fluturon disa metra në ajër

Ky është momenti kur shoferja ë një makine tjetër humb kontrollin dhe fluturon disa metra në ajër nga dritarja fluturon. 

Fatkeqësisht ajo mbeti e vdekur në vend. 

Anna P. Rodriguez po voziste veturën Ford Ranger dhe në një moment humb kontrollin dhe rrokulliset me veturë, ku nga fuqia e madhe e rrokullisjes e fluturon disa metra në ajër. 

Ngjarja e tmerrshme është filmuar në Rio Rico të Arizonës. 

Departamenti për Siguri Publike në Arizonë, nuk e kanë konfirmuar nëse shoferja në ato momente kishte vënë rripin e sigurisë. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Aksidenti i tmerrshëm, shoferja fluturon disa metra në ajër”

  1. maximus says:

    po voziste???, na hapet barkun me kete shqipen tuaj o gazetaruce.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *