FOTOT/ Aktorja e njohur, në një lidhje lesbike: Fotografohet duke u puthur me modelen e Playboy

Aktorja e njohur 21-vjeçare Chloe Moretz, ka nisur një lidhje lesbike, pas ndarjes nga djali i legjendës së futbollit, David Beckham.

Chloe është fotografuar duke shkëmbyer puthje të nxehta dhe përqafime me modelen 27-vjeçare, Kate Harrison.

Kjo e fundit është e njohur pasi ka pozuar edhe për revistën e të rriturve, Playboy.(TemA)

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *