FOTOT: Njihuni me gruan bukuroshe të Shkodran Mustafit

Modelja Vjosa Kaba është bashkëshortja e mbrojtësit të Arsenal, Shkodran Mustafi, me të cilën raportohet se u martua në fshehtësi dy vite më parë. Verën në të cilën mbrojtësi gjerman la Valencian për Londrën, ai lidhi kurorë me Vjosën. Ajo është sekreti i lumturisë së llit të “Topçinjve”.

Thuhet se ata e njihnin njëri-tjetrin prej më  pak se një viti, para se Mustafi të ulej në gjunjë për t’i propozuar. Por nuk ka foto ekskluzive të shitura për revistat përreth botës. Mustafi dhe Vjosa mbajtën një  ceremoni të  thjeshtë, por joshëse në një hotel madhështor në  Venecia, ku kanë shkuar me gondola. Thuhet se Mustafi i propozoi Vjosë -s në Gostivar, një qytet në veri të Maqedonisë dhe në vendlindjen e prindërve të tij.

Në një festë me 350 të ftuar kanë festuar fejesën e tyre në një hotel piktoresk në liqenin e Ohrit. Dy vite më vonë, çifti jeton në  Londër së  bashku me fëmijët e tyre. Gruaja e tij modele poston rregullisht foto të sajat dhe të fëmijëve për 24,000 ndjekësit e saj në Instagram. Mustafi nuk shfaqet shumë në faqen e saj, por në përvjetorin e propozimit të tij për martesë, ai shprehu lumturinë e tij.

Mustafi dhe Vjosa festuan dyvjetorin e fejesës së tyre në shkurt dhe qendërmbrojtësi e postoi këtë në Instagramin e tij. Ai ka shkruar: “Këto dy vite janë  ndjerë si 63,072,000 sekonda, sepse kanë  kaluar shumë shpejt dhe shumë gjëra kanë ndodhur”.

6 komente në “FOTOT: Njihuni me gruan bukuroshe të Shkodran Mustafit”

 1. ILIAZ LAZI says:

  Po ku eka ferexhenë, se ky hoxha Mustafi sikur pozonte me Kurhanin në dorë. Pak si hipokrizi, ose ajo nuk ia fishkëllon fort hoxhës.

  1. ELIOT says:

   More shkerdhata ;;; Mustafi eshte me Shqiptar se ju more zhulsa ;;;Nga xheloqia i keni keto komente ;;;Ndyresira ;;;;; Shkodran Shqiptaret jane fier me e ty URIME ne Arsenal dhe na bo te jemi krenare ;;;; merci ;;

 2. DHE DELET RRINË E VËSHTROJNË says:

  NUK E KA MBULU AKOMA KY ARABI I MAQEDONISË GRUNË?

 3. Agron says:

  Jete te lumtur Ciftit!Mjaft me komente idiote!

 4. ktollkuci says:

  Perse duhet ta njohim ?????????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *