FOTO: Edhe Blendi Fevziu i bashkohet protestës së studentëve para Ministrisë së Arsimit

Edhe Blendi Fevziu i është bashkuar protestës së studentëve para Ministrisë së Arsimit.

Gazetari ka dëgjuar ankesat e studentëve të cilët i tregojnë disa dokumente.

Fevziu duket i habitur dhe i vëmëndshëm teksa studentët i tregojnë se sa taksa paguajnë.

Protesta e studentëve ka gjetur mbështetje të gjerë ndërkohë që kritikët kanë adresuar herë pas here apel ndaj figurave publike, duke i këshilluar që të mos e shfrytëzojnë këtë rast për publicitet të imazhit të tyre. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “FOTO: Edhe Blendi Fevziu i bashkohet protestës së studentëve para Ministrisë së Arsimit”

 1. arber_bylin says:

  Ky spiuni i politikes se korruptuar , ky qelbesira eshte njesoj si politikanet qe ju lepihet neper tv , studente mos lejoni asnje te infektuar politik prane jush , e pesuan dhjetoristet me sali kerrmen me shoke , njehere gabim 30 vjet kushtoi ai gabim , ndaj nese doni shqiperi pa politikane plera , vazhdoni missionin tuaj larg qelbesirave politikane te matje e te djathte Se bashku

  1. kuksi says:

   po keta qartazi jane njerezit e bashes se edhe fevziu i pd eshte behen bashke aty edhe i japin pushtet bashes

  2. Irisa says:

   e VERTETE. NUK ka nevoje per ngjyrime politike kjo proteste me nje klauzole kaq te qarte. Blendi Fevziu nuk ka asnje lidhje me aktualitetin dhe kete qe po ndodh

 2. qyteti i ish studentit says:

  Ik mer skile don me shkerdhy protesten si ate te Dhjetorit oooo dhjetorist i DHJERE!!

 3. tafa says:

  Te dashur studente vazhdojeni protesten Tuaj pasi kjo qeveri e kalbur filloi te zbythet,por mos lejoni qe tju manipulojne tipa si SHREKU ,pasi eshte nje lavire e felliqur politike dhe con uje direkt tek Sali Spiuni i Serbise .Serbia dhe Saliu por dhe politikanet e lsi-s dhe p-s-s ate duan qe vendi te kaloje ne rremuje e mos behet vetingu,mos ngrihen strukturat amerikane gjermane qe do vene para pergjegjesise keta tradhetare

 4. tori says:

  Tek ky njeri gjithecka mund te pritet.Ta ben malin e dajtit fushe myzeqeje.

 5. Antikomunisti vertete says:

  JAM PLOTESISHT DAKORD DHE MBESHTES THIRRJEN E ARBERIT: STUDENTE TE RESPEKTUAT MOS E PRANONI KELLIREN POLITIKE BLENDI FEVZIU DHE ASNJE KELLIRE TJETER POLITIKE QE KERKON TU SHFRYTEZOJ PER INTERESA PERFITIMI PERSONAL.
  E PESOI RENDE SHQIPERIA JONE E GJORE NGA POLITIZIMI I PROTESTAVE TE DHJETORIT ’90 KU PERFITUAN SPIUNET POLITIK TE KOMUNIZMIT SALI RAM BERISHA, AZEM HAJDAROVSKI ETJ., MONSTRA TE FUTUR NGA RAMIZ ALIA PER TJA HEQUR NGA DORA RINISE STUDENTORE SHQIPERINE POST- KOMUNISTE E PER TA TRASHEGUAR PO VETE KOMUNISTET E KONVERTUAR NE DEMOKRATIKAS.
  KJO LOJE NDODHI NJEHERE DHE TASH 30 VITE ME PAS NE KEMI NJE PINJOLL TE NEOKOMUNISTEVE NE QEVERISJE QE QUHET EDVIN KRISTAQ RAMA ME KOMUNIZMIN E RILINDUR.
  MINISTRJA U DOREZUA POR EDVINI DO VAZHDOJ TE QEVERISE DHE KJO ESHTE FATKEQESIA QE NUK DUHET LENE TE NDODHE. NDAJ PROTESTAT DUHET TE MOSNDALEN. QEVERIA DUHET QERRUAR NJE ORE E ME PARE PER TA RIKTHYER VENDIN NE VITET 90 PER TA NIS LUFTEN NDAJ KOMUNIZMIT NGA E PARA. PA EDVININ, PA SALI RAM BERISHEN, PA KARKALECIN POLITIK LULZIM BASHA E KARKALECET E TJERE. PERPARA RINI PER NJE SHQIPERI PA KOMUNIZEM!

 6. Lapi says:

  Po cfare don ti mor legen, more njeri i dhjere, more pusht ne ate proteste. Edhe kete te drejte te tyre per te protestuar per nevojat jetike te tyre don tua rrembesh. Ik o plehre se mjaft je bere bajat ne televizion, don te perzihedh edhe aty. Bajge. Fuck you.

 7. Gri says:

  O Sandri, i Klanit largoje kete myt me prrogrzmin Opinion, qe te kthedhemi ta shohim Klanin! Naz ka marre malli! E njoh kete qelbesire qe para 90 , njeri pa karakter!
  Sander ne duam te shohim Klanin pas 22:00.
  Kemi frike! Se aty eshted cdo Blsndi Bythqiri! Pa vlera!

 8. Sander says:

  Po ky cfare kerkon me proteste ti kthehet leshi i dhjetorit te dikurshem mbi koke

 9. Palpithnoka says:

  ..edhe ai ngeles ka qene ne shkolle tap topi.

 10. labi says:

  po ky ca trapin donte aty ,ka kujtuat se ka qen ne studio me bashen ka harruar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *