FOTOT: Zhvishet gazetarja seksi e BBC

Ajo se si të jetë në qendër të vënmëndjes.

Dhe Maya Jama tregoi format e saj teska po kalonte disa monemte relaksi në plazhet e Barbados.

E veshur me bikini gazetarja 24 vjeçare e BBC Radio 1 dukej mjaft seksi. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Zhvishet gazetarja seksi e BBC”

  1. Askushi says:

    Sexi, ku e shikoni mor gazetare????🤔🤔🤔

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *